Automobilių stiklų keitimas, remontas Alytuje

Galime pakeisti bet kurį automobilio stiklą, nėra skirtumo, ar tai būtų priekinis, galinis, ar bet kuris iš šoninių langų. Vietoje turime stiklus visiems populiariausiems mašinų, autobusų, sunkvežimių modeliams bei specialiajam transportui už labai gerą kainą. Laikantis reglamentuotos automobilių stiklų keitimo instrukcijos gaunamas toks pat rezultatas, koks būna automobiliui išriedėjus iš gamyklos.

Automobilių stiklų keitimas Alytuje

Tais atvejais, kai įdauža yra per didelė, kad galėtų būti užtaisyta, arba stiklas kitaip stipriai pažeistas, vienintelė išeitis yra automobilių stiklų keitimas. Visiškai neverta baimintis šios procedūros. Stiklų ekspertai nesunkiai gali pakeisti tiek priekinį, tiek galinį automobilio stiklą. Keitimo procesas yra atliekamas griežtai pagal instrukcijas, todėl automobilis nepraras savo pirminių savybių. Naudojami nauji automobilių stiklai yra pagaminti tų pačių gamintojų, kuriuos naudoja ir automobilių gamintojai.

Klientų patogumui daugelį populiariausių automobilių stiklų modelių turime vietoje, tad visas procesas nuo tada, kai susisieksite su mumis, iki tada, kai išvažiuosite su atnaujintu stiklu, užtruks stulbinančiai greitai. Automobilio stiklo keitimo paslauga yra teikiama Alytuje adresu: Likiškelių g. 106A.

Automobilių stiklų remontas Alytuje

Pigiau ir greičiau, jeigu nebūtinas keitimas, yra automobilių stiklų remontas Alytuje. Tokiu būdu išvengiama gana ilgai trunkančio stiklo išpjovimo bei įklijavimo proceso. Be to įdėjus naują stiklą dar reikia palaukti valandėlę, kol klijai sustings ir automobilis galės grįžti į eismą. Stiklo įdaužų užpildymas dažniausiai trunka iki pusvalandžio. Jei abejojate, ar sutaisytas stiklas turi tokias pačias tvirtumo bei išvaizdos savybes, kaip prieš atsirandant defektui, tai galime patikinti – plika akimi skirtumo nepamatysite.

Dėka šiuolaikinių technologijų, šiam procesui tinkamų medžiagų bei stiklo meistrų kompetencijos šis procesas trunka trumpai, o rezultatas tenkina net reikliausius. Tikrai nesugebėsite pastebėti, kurioje vietoje buvo įdauža.

Stiklo remonto rūšys ir tipai

Kiekvienas stiklo pažeidimas yra kitoks. Reikia atsižvelgti į įtrūkimo, įbrėžimo ar įdaužos vietą, dydį, defekto tipą. Kartais vienintelė išeitis yra tik naujas stiklas, o kartais pavyksta išsaugoti esamą stiklą.

Galimas:

 • Stiklų keitimas;
 • Stiklo poliravimas;
 • Stiklų remontas (skilusio stiklo arba įdaužos tvarkymas).

Mūsų salone tvarkomi:

 • Priekiniai stiklai;
 • Galiniai stiklai;
 • Šoniniai transporto priemonės stiklai.

Skilusio stiklo remontas Alytuje

Automobilių stiklų remontas naudojant užpildą yra bene pigiausias ir greičiausias būdas ir vėl turėti sveiką automobilio stiklą.

Stiklo remontas vyksta keliais etapais:

 1. Visų pirma turi būti įvertinta pažeista vieta.
 2. Kiek galima geriau išvaloma įdauža ir darbinis plotas.
 3. Naudojant tik šiam procesui skirtus prietaisus, vakuumu pritvirtinama darbo vieta ir naudojami specialūs stiklo užpildo klijai.
 4. Užpildo stingimas spartinamas specialios lempos šviesa.
 5. Paskui belieka pašalinti visą įrangą ir švelniai nepoliruoti remontuotą vietą.

Aptarėme pagrindinius šio proceso žingsnius. Tikroji procedūra turi kur kas daugiau svarbių detalių, į kurias būtina atkreipti dėmesį, bet palikime jas profesionalams

Įdaužos remontas Alytuje

Įdaužos užpildymas vyksta keliais žingsniais. Bet kokiu atveju, pradžioje įvertinama įdauža, kiek galima išvalomas įdaužos vidus bei plotas aplink. Tuomet specialiais vakuuminiais prietaisais įtvirtinama darbo vieta ir užpildas patenka į vidų. Kai kurie užpildai dar yra veikiami ultra-violetine šviesa tam, kad būtų pagreitintas stingimo procesas. Po to pašalinami visi prietaisai ir paviršius nuvalomas ar poliruojamas. Tikrasis procesas turi daugiau svarbių punktų, bet profesionaliai neužsiimančiam stiklų tvarkymu žmogui užtenka susipažinti su procesu.

Vos tik atsiradus įtrūkimui ar įdaužai, siūlome sugalvoti, koks bus tolimesnis veiksmų planas. Geriausia idėja būtų tuojau pat pridengti pažeistą vietą ir kaip galima skubiau atvykti tos vietos sutvarkyti. Jei tokios galimybės nėra, tuomet siekite kokiu nors būdu apsaugoti pažeistą vietą švaria. Tai tikrai padės ir sutvarkyti automobilio stiklą bus žymiai lengviau.