Automobilių stiklų keitimas, remontas Kaune

Kauniečiai gali džiaugtis gerais keliais, tačiau kartais po ratais pasitaikęs net ir pats mažiausias akmenukas gali visiškai suskaldyti stiklą. Žinoma, net ir tokiu atveju nereikia labai liūdėti, kadangi pagalbos ranką Jums ištiesia Stiklu-ekspertai.lt, kurie pasirūpins bet kokio pobūdžio stiklų skilimais. Ir jokio skirtumo, ar problema yra priekinis transporto priemonės stiklas, šoninis ar galinis – kuo greičiau kreipsitės į meistrus tuo greičiau problema bus sutvarkyta ir tuo pačiu korekcijos kainuos Jums pigiau.

Juolab, Stiklu-ekspertai.lt pasirūpina ne tik lengvosiomis transporto priemonėmis, tačiau taip pat ir autobusais, sunkvežimiais ir kitomis, kurioms reikalingas stiklų keitimas.

Automobilių stiklų keitimas Kaune

Kuo ilgiau įdauža nebus tvarkoma, tuo didesnė tikimybė, kad jos remontas galiausiai virs stiklo keitimu. Išties, gana dažnai stiklų keitimas reikalingas tik todėl, kad žmonės laiku nesikreipė į meistrus, kurie galėjo labai greitai ir už labai gerą kainą sutvarkyti atsiradusias įdaužas. Visgi, net ir tada, kai stiklas visiškai sudužo – galėsite savo transporto priemonę prikelti naujam gyvenimui. Tokiu atveju reikalingas automobilių stiklų keitimas Kaune, kuris atliekamas adresu: Savanorių pr. 206.

Automobilių stiklų keitimas tikrai nėra tokia brangi ir daug laiko reikalaujanti procedūra kaip kad daugelis galvoja. Dažniausiai pasikonsultavus su meistrais visos baimės lieka tik antrame fone, kadangi matyti, kad viskas kur kas paprasčiau. Žinoma, stiklas nebus pakeistas per pusę valandos, tad dažniausiai tenka palikti transporto priemonę dienai arba kitai, tačiau bet kuriuo atveju Stiklu-ekspertai.lt darbus atlikti kuo greičiau.

Stiklu-ekspertai.lt keičia ne tik priekinius, tačiau ir šoninius, galinius stiklus skirtingo pobūdžio transporto priemonėms, tad susisiekite, jeigu reikia pagalbos.

Automobilių stiklų remontas Kaune

Automobilių stiklų keitimas Kaune reikalingas tikrai ne visada. Kartais labai puikiai užtenka remonto paslaugų, kurios atliekamos kur kas greičiau ir tuo pačiu kur kas pigiau kainuoja. Kodėl remontas visada geriau nei keitimas? Dažniausiai remonto darbai, įdaužos tvarkymas trunka vos iki 30-ies minučių, juolab, kainuoja mažiau. Per pietų pertrauką atvykite į saloną sutartu laiku ir meistrai efektyviai pasirūpins problemos šalinimu. Šiuolaikinės technologijos padeda išties tobulai sutvarkyti įdaužas. Daugelis klientų džiaugiasi, kad atgavę mašiną net nebeatsimena, kurioje vietoje buvo problema, kadangi stiklas atrodo tobulai, tarsi naujas. Jeigu reikia tokios pagalbos ir Jums – būtinai susisiekite.

Stiklo remonto galimybės

Priklausomai nuo pažeidimo tipo Stiklu-ekspertai.lt savo klientams pasiūlo kelias priimtiniausias korekcijos galimybes, supažindina su kainomis ir mašinos savininkas gali nuspręsti – kuris variantas jam labiausiai tinka.

Stiklu-ekspertai.lt atlieka šias stiklų korekcijos paslaugas:

  • Galimas stiklo poliravimas, kai reikalinga tik maža korekcija.
  • Kai kuriais atvejais vienintele alternatyva tampo seno stiklo keitimas nauju.
  • Galiausiai, stiklo remontas: įdaužos arba suskilimo tvarkymas.

Meistrai tvarko skirtingų transporto priemonių stiklus: priekinius, šoninius, galinius.

Stiklo įdaužos tvarkymo eiga

Automobilių stiklų remontas dažniausiai atliekamas užpildant atsiradusią įdaužą specialiais klijais. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tokia korekcija trunka iki 30-ies minučių, tačiau stiklas sutvarkomas taip tobulai, kad nematyti, jog buvo kažkokie brokai.

  1. Pirmo žingsnio metu įvertinamas problemos mastas ir apsvarstoma, ar galima remontuoti, ar reikalingas keitimas;
  2. Jeigu tvarkoma įdauža – ji labai kruopščiai išvaloma, kad neliktų jokių mikro dalelių;
  3. Užpildas pildomas specialiais klijais, kurie padengia suskilimo vietą;
  4. Specialios lempos pagalba klijai yra sustingdomi;
  5. Sutvarkoma vieta papildomai yra nupoliruojama.

Visi etapai atliekami labai kruopščiai ir detaliai, kadangi tobulumui pasiekti reikalingas mikroskopinis tikslumas. Tokį jums gali garantuoti Stiklu-ekspertai.lt, kadangi komanda ne tik turi reikalingą, inovatyvią įrangą darbams atlikti, tačiau taip pat ir kompetencijas, žinias bei patirtį, kurios padeda išgauti maksimaliai tobulą stiklo korekcijos rezultatą už labai gerą kainą.