Automobilių stiklų keitimas, remontas Klaipėdoje

Stiklu-ekspertai.lt – vieta, kur Jūsų automobilio stiklai bus pakeisti profesionaliai. Ir nesvarbu, ar stiklas tik įskilo, ar visiškai sudužo ir teks jį keisti nauju – pagalba visada šalia. Tvarkomi tiek priekiniai, tiek galiniai, šoninių langų stiklai, tad visos galimos ir reikalingos paslaugos – vienoje vietoje už labai gerą kainą. Juolab, Stiklu-ekspertai.lt pasirūpins Jūsų transporto priemone nepriklausomai nuo to kokia ji: lengvoji, kuri sveria iki 3,5 tonos, sunkvežimis, autobusiukas ir t.t.

Automobilių stiklų keitimas Klaipėdoje

Daugeliui atrodo, kad stiklų remontas reikalaus daug laiko bei daug pinigų, tad dažniausiai atsiradus įskilimams visiškai neskuba jų keisti naujais. Gaila, kadangi galiausiai mini įtrūkimai virsta dideliais skilimais, kurių tvarkymui reikia ir daugiau laiko, ir pinigų. Suprantama, kad kuo ilgiau lauksite – tuo problema bus didesnė, tad geriausia su meistrais bendradarbiauti dar tada, kol gedimas gana minimalus.

Kadangi stiklų keitimas atliekamas laikantis labai griežtų nurodymų, pagal detalią instrukciją – galite jaustis ramus, kad po keitimo Jūsų transporto priemonės charakteristikos bei funkcionalumas išliks toks pat, koks buvo iki šiol. Daugelis juokauja, kad mašina po tvarkymo atrodo kaip nauja, tad belieka pakoreguoti jos spalvą, pakeisti sėdynių užvalkalus ir galėsite džiaugtis, kad pagaliau vairuojate naujausio modelio mašiną. Akivaizdu, kad reikia labai mažai, kad transporto priemonė vėl atrodytų puikiai ir būtų funkcionali. Pagalbą Jums tiesia Stiklu-ekspertai.lt. Laukiame Jūsų adresu: Svajonės g. 15.

Automobilių stiklų remontas Klaipėdoje

Automobilių stiklų remontas Klaipėdoje pasitarnauja tokiu atveju, kai stiklo gedimas nėra labai didelis, tačiau trukdo vairuoti. Juolab, kartas net ir mažas gedimas reikalauja tvarkymo, kadangi su juo gali nepavykti “praeiti” technikinės. Remonto metu naudojamos specialios priemonės, kurios padeda greitai ir puikiai sutvarkyti bet kokio pobūdžio įskilimus. Kadangi keitimo metu stiklas yra pjaunamas, klijuojamas – tam reikia daugiau laiko. Tuo tarpu tvarkymas – kur kas greitesnis, tad dar kartą pasikartosime, kad geriausia nelaukti, kol problema bus opi, kadangi jos remontas bus pigesnis ir greitesnis nei keitimas.
Stiklu-ekspertai.lt atsiradusias įdaužas stikle sutvarko per nepilną pusvalandį, tad klientams nereikia gaišti savo laiko, keisti planų. Svarbiausia sutarti datą, kada bus atliekami darbai, atvykti ir kol gersite kavą – Stiklu-ekspertai.lt pasirūpins, kad stiklas atrodytų vėl kaip naujas. Juk tai svarbu ne tik dėl stiliaus, tačiau taip pat ir funkcionalumo. Remonto metu stiklas tvarkomas labai kruopščiai, tad esame tikri, kad po darbų nesuprasite, nerasite, kurioje vietoje buvo įdauža. Paprasčiausiai stiklas bus tarsi naujas. Ir tai mes jums galime garantuoti!

Stiklo remonto rūšys ir tipai

Kadangi skiriasi stiklo pažeidimai, natūralu, kad varijuoja ir būdai, kurie gali padėti sutvarkyti gedimus. Mūsų komandos specialistai žino ne tik kaip tobulai pasiekti greičiausią rezultatą, tačiau ir už labai gerą kainą atlikti darbus, tad pirmiausia įvertinama problema ir tik tada pritaikomas tinkamiausias jos šalinimo būdas.

Stiklu-ekspertai.lt siūlo šias galimas stiklo tvarkymo alternatyvas:

  • Seno stiklas pakeitimas nauju
  • Stiklo poliravimo darbai
  • Stiklo įdaužos tvarkymas
  • Suskilusio stiklo tvarkymas.

Klientai vertina, kad mūsų salone siūlomos ne tik skirtingo tipo tvarkymo alternatyvos, tačiau pasirūpinama ir skirtingo pobūdžio stiklais: priekiniais, šoniniais, galiniais.

Stiklo remonto eiga

Vėlgi, priklausomai nuo problemos tipo gali kiek varijuoti stiklo korekcijos eiga. Tačiau dažniausiai korekcijos vyksta šiais etapais:

  1. Pirmiausia įvertinama stiklo vieta, kuriai reikalinga korekcija;
  2. Parenkamas tinkamiausios jos tvarkymo būdas;
  3. Paruošiamas tvarkymo plotas, išvaloma įdauža, jeigu reikia tvarkyti ją;
  4. Tvarkymo metu naudojamos specialios priemonės, pavyzdžiui, užpildo klijai ir t.t;
  5. Specialios lempos pagalba yra stingdomas užpildas;
  6. Sutvarkyta vieta nepoliruojama.

Skamba paprastai? Ir yra gana paprasta, tačiau be specialios įrangos ir žinių susitvarkyti su gedimais tikrai nebus taip paprasta, kaip kad gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.