Automobilių stiklų keitimas, remontas Vilniuje

Sostinės gyventojai gali džiaugtis, kad atsiradus įskilimams ant transporto priemonės stiklo – jie gali būti gana greitai pašalinami. Tam į pagalbą atskuba Stiklu-ekspertai.lt, kurie ne tik remontuoja stiklus, tačiau ir keičia juos naujais. Ir jokio skirtumo, ar dužo priekinis šoninis ar galinis stiklas – jis gali būti sutvarkomas. Tam tereikia specialių priemonių bei žinių, kurias pritaiko darbus atlikdami profesionalai.

Stiklu-ekspertai.lt pasirūpins ne tik lengvosiomis transporto priemonėmis, tačiau taip pat ir sunkesnių, didesnių gabaritų transporto priemonėmis, tad nepriklausomai nuo stiklo gedimo bei mašinos modelio – Stiklu-ekspertai.lt visada padės problemas pašalinti.

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje

Automobilių stiklų keitimas reikalingas tokiu atveju, kai ant stiklo esanti įdauža yra gana didelė. Tokiu atveju jos neapsimoka tvarkyti specialiais klijais, kadangi jie netolygiai padengs paviršių arba paprasčiausiai net ir specialiomis priemonėmis nepavyks stiklo sutvarkyti. Žinoma, nereikia baimintis, kad stiklo keitimas yra labai brangus ir reikalauja daug laiko. Daugeliu atveju viskas būna kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti, juolab, Stiklu-ekspertai.lt teikia išsamias konsultacijos, kurių metu paaiškinama – kaip atliekamas stiklo keitimas. Tai padeda apsispręsti, ar stiklo keitimas tikrai reikalingas.

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje atliekamas adresu Dariaus ir Girėno g. 20, tad susisiekite ir meistrai lauks Jūsų. Aptarus detales ir suderinus laiką stiklo keitimas atliekamas gana greitai, juolab, paslaugų kaina nėra tokia didelė, kaip kad galvoja daugelis. Svarbiausia, kad pakeistas stiklas bus tobulas, toks, tarsi naujai įsigytos transporto priemonės, kadangi nepastebėsite jokio skirtumo tarp naujai įmontuoto ir tokio, kuriuo pasirūpino Stiklu-ekspertai.lt.

Automobilių stiklų remontas Vilniuje

Jeigu skilimas nėra labai didelis ir įdauža nėra labai gyli – dažniausiai užtenka remonto darbų. Žinoma, tai kur kas pigesnė alternatyva nei stiklo keitimas, juolab, tvarkymas gali trukti vos 30-imt minučių ir sutvarkytas stiklas atrodys taip, tarsi būtų visiškai naujas. Labiausiai vertinama tai, kad stiklo korekcija yra labai greita. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir kur kas paprasčiau planuoti darbus. Užsiregistravus per pietų pertrauką atvykite iki serviso ir dar nebaigus gerti kavos puodelio – stiklas bus sutvarkytas taip tobulai, kad neatsiminsite, kurioje vietoje buvo skilimas.

Stiklo remonto rūšys

Kokybiškam stiklo keitimui būtina ne tik tam tikra įranga, kuri padeda pasiekti maksimalų tikslumą, tačiau taip pat ir gera komanda, kadangi tik patirties leidžia jaustis užtikrintu, kad viskas bus atlikta tobulai. Stiklu-ekspertai.lt atlieka kelias skirtingo pobūdžio, tačiau tą patį rezultatą garantuojančias paslaugas, kurios leis pakoreguoti stiklo brokus:

  • Galimas stiklo keitimas, kurio metu visiškai išimamas senas stiklas ir integruojamas naujas.
  • Galimas stiklo poliravimas, kuris turėtų būti atliekamas reguliariai.
  • Mažoms problemoms šalinti reikalinga stiklo įdubos bei skilimo taisymo paslauga.

Profesionalai atlieka ne tik skirtingo pobūdžio, tačiau ir skirtingų stiklų remonto darbus. Tiek priekinio stiklo, tiek šoninių stiklų, galiausiai, kai reikalingos galinio stiklo korekcijos. Darbai atliekami kruopščiai, profesionaliai, net ir mažiausiomis smulkmenos yra suderinamos.

Stiklo tvarkymo etapai

Žinoma, stiklo remonto darbai visada pigesnis ir greitesnis pasirinkimas nei kad visiškas stiklo keitimas. Štai todėl atsiradus įdužimams bei skilimams siūlome kuo skubiai kreiptis į meistrus. Tokiu atveju problema bus pašalinta greitai ir visam laikui. Kaip atliekami stiklo remonto darbai?

  1. Pirmiausia įvertinamas problemos mastas ir galvojama kokia korekcija labiausiai tinka.
  2. Taip pat kruopščiai nuvalomas plotas, kuris buvo tvarkomas.
  3. Naudojant specialius klijuos bei kitas priemones – įdauža yra tvarkoma.
  4. Taip pat reikalinga ir speciali lempa, kuri padeda klijus džiovinti.
  5. Būtini ir poliravimo darbai, kurie suteikia stiklui glotnumo.

Nors viskas gana paprasta, tačiau nepamirškite, kad tik geri savo sferos profesionalai turintys gerą įrangą užtikrins, kad skilęs stiklas bus prikeltas naujam gyvenimui.