Lengvųjų automobilių stiklų keitimas

Tais atvejais, kai įdauža yra per didelė, kad galėtų būti užtaisyta, arba stiklas kitaip stipriai pažeistas, vienintelė išeitis yra automobilio stiklo keitimas. Visiškai neverta baimintis šios procedūros. Stiklų ekspertai nesunkiai gali pakeisti tiek priekinį, tiek galinį automobilio stiklą. Keitimo procesas yra atliekamas griežtai pagal instrukcijas, todėl automobilis nepraras savo pirminių savybių. Naudojami nauji automobilių stiklai yra pagaminti tų pačių gamintojų, kuriuos naudoja ir automobilių gamintojai.

Klientų patogumui daugelį populiariausių automobilių stiklų modelių turime vietoje, tad visas procesas nuo tada, kai susisieksite su mumis, iki tada, kai išvažiuosite su atnaujintu stiklu, užtruks stulbinančiai greitai. Automobilio stiklo keitimo paslauga yra teikiama visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje. Dėl šios priežasties visos Lietuvos gyventojai gali rasti vietą, kurioje būtų patogu atlikti darbus. Jei atsidūrėte nepavydėtinoje situacijoje ir dėl stiklų defekto negalite tęsti kelionės, bene vieninteliai rinkoje teikiame pagalbą kelyje.

Automobilių stiklų keitimas neapsiriboja vien tik stiklo išėmimu bei naujo įklijavimu. Tam, kad klientas būtų patenkintas, o darbas atliktas kokybiškai, mes pasirūpiname visomis detalėmis, kurios gali kisti priklausomai nuo automobilio modelio bei papildomų privalumų. Beveik visuose automobiliuose ant priekinio stiklo yra montuojamas galinio matymo veidrodėlis, todėl reikia pasirūpinti tinkamu jo perkėlimu. Kai kurie modeliai turi ir daugiau elektronikos prietaisų, pritvirtintų ant priekinio stiklo. Kritulių daviklis, vidaus tūrio daviklis, signalizacijos komponentai. 

Kiekvienas modelis turi savo specifinių savybių ir visas jas būtina išmanyti. Tik tokiu būdu pasiekiamas geras rezultatas ir nekyla problemų tolimesniame automobilio eksploatavime.

Jei nerimaujate dėl kainos, dažniausiai galime pasiūlyti keletą pasirinkimų. Vis dėlto labiausiai vertiname darbų kokybę ir saugumą. Kadangi tiekiame garsių firmų automobilių stiklus ir palaikome glaudžius ryšius su tiekėjais, galime pasiūlyti paslaugas bei prekes geriausia kaina.