Skilusių stiklų remontas

Kiekvienas stiklo pažeidimas yra kitoks. Reikia atsižvelgti į įtrūkimo, įbrėžimo ar įdaužos vietą, dydį, defekto tipą. Kartais vienintelė išeitis yra tik naujas stiklas, o kartais pavyksta išsaugoti esamą stiklą. Kai atvyksite į vieną iš mūsų servisų Vilniuje Kaune, Alytuje, Klaipėdoje ar Panevėžyje, stiklų ekspertai tuojau pat nustatys, koks stiklų remontas priimtiniausias jūsų atveju.

Žinoma, greičiau ir pigiau yra sutaisyti esamą stiklą. Tokiu būdu išvengiama gana ilgai trunkančio stiklo išpjovimo bei įklijavimo proceso. Be to įdėjus naują stiklą dar reikia palaukti valandėlę, kol klijai sustengs ir automobilis galės grįžti į eismą. Stiklo įdaužų užpildymas dažniausiai trunka iki pusvalandžio. Jei abejojate, ar sutaisytas stiklas turi tokias pačias tvirtumo bei išvaizdos savybes, kaip prieš atsirandant defektui, tai galime patikinti – plika akimi skirtumo nepamatysite. Dėka šiuolaikinių technologijų, šiam procesui tinkamų medžiagų bei stiklo meistrų kompetencijos šis procesas trunka trumpai, o rezultatas tenkina net reikliausius. Tikrai nesugebėsite pastebėti, kurioje vietoje buvo įdauža.

Tam, kad stiklo įtrūkimų remontas būtų sklandus galite pasistengti išlaikyti įdaužos vietą švarią. Tai yra pagrindinis dalykas, ką galima padaryti nutikus nelaimei. Žinoma, galima į šią užduotį pažiūrėti kūrybingai, bet geriausiai apsaugo laikina stiklo apsauga. Ją galima įsigyti pas mus arba tiesiog užsukti keletui minučių, po kurių galėsite tęsti kelionę ramiai iki tol, kol bus pasirūpinta visišku sutvarkymu.

Deja, ne visais atvejais stiklų remontas užpildu gali būti atliktas. Jei stiklo įdauža yra ne didesnė, nei moneta, jei įdauža nėra visiškai arti stiklo krašto ir jei įtrūkimas nepinta, tuomet stiklų remontui galima taikyti užpildą. Daugelis vairuotojų tikisi, kad bet kokio dydžio stiklo įtrūkimas gali būti užpildytas naudojant šią procedūrą, nes žino, kad šiuo būdu tvarkyti yra pigu. Deja, tokiu atveju jau neįmanoma išsaugoti esamo stiklo ir geriau pasirūpinti savo ir keleivių saugumu, nei maža kaina.

Galime pakeisti bet kurį automobilio stiklą, nėra skirtumo, ar tai būtų priekinis, galinis, ar bet kuris iš šoninių langų. Vietoje turime stiklus visiems populiariausiems mašinų, autobusų, sunkvežimių modeliams bei specialiajam transportui. Laikantis reglamentuotos automobilių stiklų keitimo instrukcijos gaunamas toks pat rezultatas, koks būna automobiliui išriedėjus iš gamyklos. Neverta baimintis dėl nekokybiškai atliktų darbų, daugiametę patirtį turintys specialistai atlieka tai kiekvieną dieną bei išmano savo darbą.

Jei jūsų automobilio langas yra tiesiog subraižytas, tuomet gali pagelbėti stiklo poliravimas. Kartais stiklas būna pažeistas tik paviršutiniškai, tokiu atveju neverta keisti viso stiklo, galima kitu būdu pakeisti jo kosmetinę išvaizdą. Stiklo poliravimas atliekamas panašiai kaip ir dažytų paviršių, tik naudojamos kitos priemonės. Jei stiklo paviršiuje akivaizdžiai matomi subraižymai, žymės nuo valytuvų, stiklas vietomis yra matinis, jums galimai padėtų stiklų poliravimas.