Automobilių stiklų remontas

Automobilių stiklų remontas naudojant užpildą yra bene pigiausias ir greičiausias būdas ir vėl turėti sveiką automobilio stiklą. Užpildomas yra tik pažeistas stiklo plotas, kitos stiklo vietos lieka nepaveiktos. Specialios sudėties užpildas uždedamas ant išvalytos ir paruoštos įdaužos. Atlikus keletą veiksmų, įdaužos vieta įgauna normalaus stiklo vaizdą, visai tokį pat, kaip buvo prieš atsirandant defektui. Nors iš šono procesas atrodo nesudėtingas, bet jį atliekant būtinai turi būti laikomasi veiksmų sekos. Tik tvarkingai atlikus darbą galima džiaugtis kokybišku rezultatu ir pamiršti, jog įdauža buvo atsiradusi.

Prieš pradedant stiklų remontą, reikią patikrinti ar įdauža tikrai gali būti suremontuota be stiklo keitimo. Stiklų meistrai atsižvelgia į įdaužų skaičių, jų dydį, išsidėstymą stiklo ribose. Labai gerai, jei įdauža buvo pridengta laikina apsauga arba suskubta remontuoti stiklą iškart po įdaužos atsiradimo. Švari įdaužos vieta leidžia užtaisyti defektą nepaliekant net mažiausių žymių, liudijančių defekto buvimą. Tokiu atveju puikiai tinka laikinos stiklo apsaugas. Jų uždėjimas trunka akimirką, o nauda yra didžiulė. Svarbiausia imtis atitinkamų veiksmų tuojau pat atsiradus įdaužoms. Greitas reagavimas dažniausiai palengvina įdaužos pašalinimo procesą.

Mūsų servisus rasite visoje Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje. Nėra skirtumo, kokio gamintojo automobilį vairuojate ar kada jis pagamintas. Pasidomėkite, galbūt jūsų draudimas dengia ir stiklo defektų šalinimą. Tokiu atveju visus formalumus sutvarkysime mes, o jūs galėsite džiaugtis visiškai sveiku stiklu.

Priekinis automobilio stiklas yra kitoks, nei visi kiti. Jis yra sukurtas taip, kad galėtų atlaikyti didesnes apkrovas ir net pažeistas vienoje vietoje stiklas nesubyra, kitaip nei šoninis langas. Tai lemia priekinio stiklo pagaminimo specifika. Stiklas yra sudarytas iš trijų plonesnių sluoksnių stiklo, kurie tarpusavyje yra atskirti plona, skaidria vinilo plėvele. Visi šie komponentai yra paveikiami aukšta temperatūra ir slėgiu. Taip yra pagaminamas saugus stiklas, kuris net nelaimės atveju nesubyra į mažas dalis, o išlaiko stiklo formą.

Stiklo remontas vyksta keliais etapais:

Visų pirma turi būti įvertinta pažeista vieta. Kiek galima geriau išvaloma įdauža ir darbinis plotas. Naudojant tik šiam procesui skirtus prietaisus, vakuumu pritvirtinama darbo vieta ir naudojami specialūs stiklo užpildo klijai. Užpildo stingimas spartinamas specialios lempos šviesa. Paskui belieka pašalinti visą įrangą ir švelniai nupoliruoti remontuotą vietą. Aptarėme pagrindinius šio proceso žingsnius. Tikroji procedūra turi kur kas daugiau svarbių detalių, į kurias būtina atkreipti dėmesį, bet palikime jas profesionalams

Pats naudingiausias patarimas, kurį verta atsiminti, jei netikėtai atsirado stiklo defektas – neignoruoti fakto, kad tai nutiko ir kuo greičiau imtis kokių nors veiksmų. Iškart po įdaužos atsiradimo, pažeista vieta būna dar visiškai švari. Geriausia, kad ji tokia ir išliktų, bet tai ne visuomet pavyksta. Pats geriausias sprendimas būtų tuojau pat atvykti pas stiklų meistrus remontui, bet jei šiuo metu tai yra neįmanoma, bent pridengti įdaužą. Šiam tikslui yra naudojamos laikinos stiklų apsaugos. Ją uždėsite akimirksniu, bet tokia apsauga gali išsaugoti stiklą nuo tolimesnio skilimo. Stipriai palengvinsite serviso darbuotojų darbą, nes nereikės įdaužos stipriai plauti. Tikėtina kad švari įdauža nepaliks jokio priminimo apie save tuomet, kai bus užtaisyta.