Stiklo įdaužų remontas

Stiklo įdaužų remontas neabejotinai yra pati greičiausia bei pigiausia priemonė vėl džiaugtis sveiku automobilio stiklu. Šio proceso metu veikiama išskirtinai tik pažeista vieta. Specialus užpildas patekęs į defektuotą stiklo vietą paslepia nelygumus ir grąžina buvusį stiklo vaizdą. Nors skamba labai paprastai, bet šis procesas turi seką konkrečių veiksmų, kurie turi būti atlikti griežta tvarka.

Visų pirma, reikia įsitikinti, kad įdauža gali būti pašalinta užpildo pagalba ir nėra būtina stiklo keisti. Įprastai stiklų ekspertai įvertina įdaužų dydį, jų poziciją, bei atstumą nuo stiklo krašto. Labai svarbu įdaužą išlaikyti neužterštą. Dėl šios priežasties stipriai rekomenduojame naudoti laikinas stiklo apsaugas. Net jei nėra laiko ar sąlygų įdaužą pašalinti tuojau pat, visuomet galima uždėti laikiną apsaugą, tuomet į pažeistą vietą nepateks nešvarumai ir nepradės kauptis nuosėdos, kurias būtina pašalinti prieš pradedant stiklo remontą. Tad pamačius, kad akmenukas ar kitas daiktas stikle paliko įdaužą, rekomenduojame nedelsiant kreiptis pas mus, tuomet bus lengviausia situaciją ištaisyti.

Tokiu atveju, kai automobilis yra draustas KASKO draudimu arba turi specialų stiklų draudimą, galite kreiptis tiesiai pas mus, o visi darbai bus atlikti ir mes tiesiogiai susisieksime su draudimu.

Mūsų servisai yra išsidėstę po visą Lietuvą: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje. Atliekant šios rūšies stiklo remontą nėra svarbus automobilio modelis bei pagaminimo metai. Ši procedūra taikoma išskirtinai tik priekiniam automobilio stiklui, nes dėl savo konstrukcijos šis stiklas išlaiko stiprumą net kai atsiranda smulkūs pažeidimai. Tai yra dėl to, nes priekiniai stiklai yra pagaminti iš laminuoto trijų sluoksnių stiklo. Stiklo sluoksniai gaminimo procese yra sudedami kartu su plona vinilo plėvele. Veikiant didele temperatūra bei slėgiu gaunamas galutinis rezultatas – šiuolaikinio automobilio stiklas. Būtent dėl gamyboje panaudotos plėvelės, šis stiklas nors ir sudūžta, bet nesubyra į smulkias daleles. Vinilo plėvelė suteikia atsparumo, net ir stiklui sudužus, sulaiko atskiras šukes nuo subyrėjimo.

Įdaužos užpildymas vyksta keliais žingsniais. Bet kokiu atveju, pradžioje įvertinama įdauža, kiek galima išvalomas įdaužos vidus bei plotas aplink. Tuomet specialiais vakuuminiais prietaisais įtvirtinama darbo vieta ir užpildas patenka į vidų. Kai kurie užpildai dar yra veikiami ultra-violetine šviesa tam, kad būtų pagreitintas stingimo procesas. Po to pašalinami visi prietaisai ir paviršius nuvalomas ar poliruojamas. Tikrasis procesas turi daugiau svarbių punktų, bet profesionaliai neužsiimančiam stiklų tvarkymu žmogui užtenka susipažinti su procesu.

Vos tik atsiradus įtrūkimui ar įdaužai, siūlome sugalvoti, koks bus tolimesnis veiksmų planas. Geriausia idėja būtų tuojau pat pridengti pažeistą vietą ir kaip galima skubiau atvykti tos vietos sutvarkyti. Jei tokios galimybės nėra, tuomet siekite kokiu nors būdu apsaugoti pažeistą vietą švaria. Tai tikrai padės ir sutvarkyti automobilio stiklą bus žymiai lengviau.