Automobilių stiklai

Automobilių stiklai yra dažniausiai parduodama prekė. Ir nors galime pasiūlyti visiškai visus automobilių stiklus, įskaitant priekinį, galinį ir visus šoninius, dažniausiai perkami yra būtent priekiniai. Tai yra dėl to, kad priekinis stiklas dažniausiai būna pažeidžiamas automobilio eksploatacijos metu. Galime pasiūlyti keleto gamintojų stiklus. Vieni gamintojai gamina stiklus automobilių gamintojams, kiti pardavinėja tik stiklus pakeitimui. Visų jų kokybė yra ne blogesnė nei originalaus.

Stiklo ekspertai bendradarbiauja su Pilkington stiklų gamintoju. Tai yra prekinis ženklas, kurio stiklai yra naudojami automobilių surinkimo procese, automobilių gamintojų. Šis faktas geriausiai apibūdina stiklų kokybę, jie yra tiesiog originalo kokybės. Guardian stiklų gamintojas koncentruojasi būtent į keitimui skirtus stiklus. Tiesą pasakius, tai neturi įtakos galutinei stiklo kokybei, bet įmonė susikoncentravusi į šią rinką ir tai jai puikiai sekasi – jie yra šio segmento lyderiai. Stiklų meistrai siūlo dar vieną pasirinkimą – Saint Gobain stiklus. Tai yra labai sena kompanija, kuri gamino stiklus ir veidrodžius dar iki atsirandant automobiliams. Todėl sukauptos žinios leidžia pagaminti stiklą bet kuriam automobilio modeliui.

Mes teikiame automobilių stiklų tiekimą iš šių gamintojų bei galime pasirūpinti stiklo pakeitimu mūsų dirbtuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar Alytuje. Jei yra poreikis, mielai padėsime ir su galiniu ar šoniniais stiklais, juos taip pat galime pakeisti. Nėra automobilio, kurio stiklo negalėtume gauti.