Apie „Stiklų Ekspertai”

UAB „Stiklų Ekspertai” subūrė į vieną komandą geriausius automobilių stiklų specialistus, kurie yra tikri savo veiklos profesionalai, daugiametė patirtis ir technologinių procesų laikymasis leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatų aptarnaujant lengvuosius automobilius, autobusus ar sunkvežimius. Atlikdami darbus naudojame žinomų gamintojų aukštos kokybės darbines medžiagas ir darbo įrankius, montuojame stiklus tų gamintojų, kurie gamina stiklus patiems automobilių gamintojams, todėl pakeistas stiklas nesiskirs nuo to, koks buvo montuotas originaliai, o įstiklinimo kokybė bus tokia pat, kaip naujame automobilyje.

Kadangi Lietuvos keliais važiuoja begalės skirtingų gamintojų ir skirtingų modelių lengvųjų automobilių, autobusų, sunkvežimių ir kitų transporto priemonių, mes jaučiamės įpareigoti turėti sandėlyje visų populiariausių – ir ne tik – modelių automobilių, autobusų ir sunkvežimių stiklų, kad esant reikalui klientui nereikėtų laukti, kol reikiamas stiklas bus atgabentas į Lietuvą. Priekiniai, šoniniai ir galiniai stiklai, jų sandarikliai, montavimo medžiagos ir, be abejo, įranga tam, kad klientas mūsų servise užtruktų kaip įmanoma trumpiau ir galėtų tęsti savo kelionę.

Viena pagrindinių mūsų veiklų, kurią išmanome labai gerai, yra autobusų stiklų ir stiklo paketų remontas bei restauravimas. Daugelis autobusų kompanijų susiduria su tokia problema kaip priekinių autobusų stiklų skilimas, šoninių stiklo paketų rasojimas ar kalkėjimas dėl išsisandarinimo, todėl mes siūlome visą paslaugų paketą, skirtą autobusų stiklų priežiūrai. Skilus priekiniam stiklui, jį suremontuosime arba pakeisime nauju. Rasojančius arba apsinešusius paketus išvalysime, atrestauruosime ir sumontuosime.

Be visų minėtų paslaugų, UAB „Stiklų Ekspertai” teikia visas kitas paslaugas, tiesiogiai susijusias su automobilių stiklais – tai stiklų sandariklių remontas ar keitimas, valytuvų ir kitų stiklų valymo priemonių remontas bei keitimas, stiklų poliravimas, tonavimas plėvelėmis, veidrodėlių klijavimas prie stiklo ir t. t.

Apsilankykite mūsų specializuotame automobilių stiklų servise, ir „Stiklų Ekspertai” tikrai galės išspręsti Jūsų problemas, susijusias su Jūsų automobilio, autobuso ar sunkvežimio stiklais. Laukiame jūsų darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos, šeštadieniais ir sekmadieniais nedirbame.

Stiklų Ekspertai