Sunkvežimių stiklų keitimas

Sunkvežimiai, kaip ir kitos transporto priemonės, kartais susiduria su stiklo keitimo poreikiu. Nors krovininis transportas daug langų neturi, bet dėl darbo specifikos bei sunkių darbo sąlygų pasitaiko tokių atvejų, kai stiklai yra pažeidžiami nepataisomai, tad tenka juos pakeisti. Savaime suprantama, kad geriausia stiklus keisti originaliais, tokiais pat, kuriuos naudoja Iveco, Renault, Man, Scania ir kiti gamintojai. Būtent tokius stiklus galime pasiūlyti, taip pat ir visas montavimo bei papildomas paslaugas. Gera turėti partnerį, kuris pasirūpina visomis problemomis, susijusiomis su stiklais.

Mūsų servisų tinklas išsidėstęs po visą Lietuvą: Vilnius, Kaunas, Alytus, Klaipėda, Panevėžys. Specialiai pagalvojome ir apie privažiavimą prie dirbtuvių bei darbo vietą, tad iškart galime nuraminti – pavyks privažiuoti ir su sunkiąja technika. Sunkiajai technikai – specialūs darbo įrankiai. Šio tipo transporto priemonių stiklai yra didesni, nei lengvųjų automobilių bei yra montuojami kitokioje pozicijoje. Būtina įvertinti šias detales bei sėkmingai taikyti praktikoje.  

Suprantama, kad krovininis transportas turi griežtai suplanuotą dienotvarkę ir jei kelionę galima tęsti su esamu stiklu, greičiausiai taip ir bus daroma. Pas mus galite susiderinti laiką ir darbus atlikti tuo metu, kai transportas atsilaisvina. Jei patekote į nepavydėtiną padėtį ir dėl atsiradusio stiklo defekto neįmanoma tęsti kelionės, susisiekite su mumis ir mobilus servisas kartu su stiklo meistrais atvyks į reikiamą vietą tam, kad būtų atlikti darbai, po kurių galėsite tęsti kelionę.

Sunkvežimiai dažnai dirba pasunkintomis sąlygomis. Jie turi atlaikyti intensyvų darbą dulkėtoje aplinkoje, žinoma pasitaiko ir kritulių ir įvairių temperatūrų. Ypač svarbu, kad visi šie faktoriai neįtakotų stiklo montavimo kokybės. Jei stiklas yra įmontuotas tinkamai, tuomet jis atlaikys bet kokius temperatūrų skirtumus, bus hermetiškas ir nepraleis dulkių, oro ir kitų priemaišų. Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite nebijoti, kad po remonto transporto priemonė praras pirmines savo savybes. Stiklo pakeitimas yra normalus procesas, toks pat, kaip ir bet kurios kitos detalės pakeitimas. Jei procesas atliekamas pagal gamintojo nurodymus ir naudojant kokybiškas priemones, tuomet po pakeitimo jusite tik malonius skirtumus.

Jei vykdote krovinių pervežimo verslą, tuomet žinote, kaip gera turėti patikimus partnerius, kurie laiku vykdo įsipareigojimus bei padeda kartu pasiekti užsibrėžtų tikslų. Stiklų ekspertai vertina ilgalaikį bendradarbiavimą. Nėra skirtumo, kuriame mieste vykdote veiklą, bei kokios dydžio kompanija rūpinatės, galime padėti kiekvienam.