Pilkington stiklai

Pilkington yra rinkoje žinomas stiklų gamintojas, kuris specializuojasi ne tik automobilių stiklų gamyboje. Įmonė gamina įvairaus sudėtingumo stiklo gaminius pastatams, įvairioms nestandartinėms konstrukcijoms, atsinaujinančiai energetikai bei transporto priemonėms. Kompanija buvo įsteigta dar 1826 metais, o jos dydį gali apibūdinti faktas, kad šios įmonės akcijas galima įsigyti Londono akcijų biržoje. Kompanija užima lyderiaujančią poziciją tarp stiklų gamintojų, kuria inovatyvius sprendimus, kuriuos naudoti teisę turi tik jie.

Pilkington gamina stiklus senovinėms ir klasikinėms transporto priemonėms. Tiems, kurie atlieka remonto ar restauracijos darbus senoviniams automobiliams, dažnai kyla poreikis gauti originalių detalių. Kartais tenkinamasi dėvėtomis, tuomet užsiimama jų restauracija. Daugeliui projektų padeda Pilkington stiklai, nes jų gaminių gamoje rasite didelį pasirinkimą stiklų automobiliams, kurie jau seniai nėra gaminami, bet turi vertę ir yra mėgiami tarp automobilistų. Svarbiausia, kad nereikia tenkintis abejotina kokybe, stiklai yra neprastesni už originalius.

Pilkington stiklus montuoja patys automobilių gamintojai. Kadangi tai yra žinomas vardas, o žinomumas atsirado, nes gaminių kokybė yra išskirtinė, daugelis sprendimų yra analogų neturintys. Nepaslaptis, kad automobilių gamintojai komponentus perka iš skirtingų tiekėjų ir taip sukomplektuoja visas reikiamas detales, kurios sudaro visą automobilį. Tad Pilkington yra partneris, iš kurio žinoma, ko galima tikėtis. Aston Martin, Ferrari, Jaguar, Mercedes ir Volvo sudaro tik dalį užsakovų sąrašo. Jeigu įdomu skaičiai, tai Pilkington gamina maždaug 7000 skirtingų komponentų, skirtų 600 skirtingų modelių automobilių.

Kadangi įmonės produkcija nekelia abejonių, o įvairių automobilių gamintojai jau eilę metų patiki stiklų gaminimą šiai įmonei, todėl prireikus galima užtikrintai rinktis šį gamintoją, kai reikalingas stiklų keitimas. Tarp gaminių rasite ir priekinius, galinius automobilių stiklus, tiek ir šoninius, įvairių formų ir paskirčių. Jei koks nors automobilis originaliai turėjo kokį nors stiklą, tuomet mes galime pasiūlyti jį įsigyti. Jei reikalingas naujas stiklas klasikinei transporto priemonei, tuomet irgi galime padėti. Gaminami dauguma Amerikos, Europos ir Japonijos rinkai skirtų transporto priemonių stiklų. Nors didžiąją dalį gamybos užima stiklai automobiliams, bet galima rasti ir stiklų specialiajai technikai.