Stiklo gamintojai

Stiklų ekspertai tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais ir patikimiausiais stiklų gamintojais bei tiekėjais. Kokybė yra kertinis rodiklis, kuomet šnekame apie automobilių stiklus. Tik naudodami geros kokybės produktus galime pilnai užtikrinti keleivių bei vairuotojo ar operatoriaus saugumą. Tuomet, kai stiklų remontas negalimas, tenka rinktis, kokį stiklą dėti vietoje senojo. Galime pasiūlyti kelių skirtingų gamintojų stiklus, o turėdami keletą tiekėjų užtikriname greičiausią stiklų pristatymą bei galimybę gauti stiklą bet kokio modelio transportui.

Vieni stiklo gamintojai specializuojasi į stiklų gamybą, kurie yra skirti gamykloms ir yra montuojami gamykliškai į automobilius bei kito tipo mašinas gaminimo metu. Kiti gamintojai specializuojasi į stiklų bei su jais susijusių priedų gamybą, kuomet reikia pakeisti stiklą jau po automobilio įsigijimo ir kai senasis tampa netinkamas naudojimui. Visi gamintojai, kurių stiklus naudojame keitimui, gamina tinkamos kokybės stiklus ir montavimo priedus. Sveikata ir gyvybė yra neįkainojama, tad negalime leisti, kad remonto procese būtų naudojami abejotinos kokybės automobilių komponentai.

Saint Gonbain stiklai: 

Tarptautinė korporacija gamina veidrodžius bei stiklus jau ne vieną šimtmetį. Derindama šimtametes tradicijas kartu su moderniausiomis technologijomis, ši įmonė sugeba išgauti nepriekaištingos kokybės stiklus bei veidrodžius, skirtus transporto priemonėms. Šio gamintojo stiklai yra montuojami gamyklose, naujų automobilių surinkimo procese. Be priekinių, galinių ir šoninių stiklų gaminių gamoje dar galima rasti priedų, susijusių su langų montavimu ir sandarinimu ar stiklų pakėlimo sistemomis.

Pilkington stiklai:

Ši stiklų gamintoja siūlo stiklus visoms naujausioms transporto priemonėms. Ne būtinai automobiliams, bet ir visai gamai specialaus transporto. Ne tik autobusams, sunkvežimiams, bet ir ekskavatoriams, keltuvams ir visam transportui, kuris yra gaminamas. Tuo pačiu Pilkington turi ir didžiausią pasirinkimą iš istorinių ir senovinių automobilių stiklų. Kiekvienas senovinio automobilio projektas yra vertas naujo stiklo, kuriame neatsispindi amžiaus paliktos įspaudos, o tik žėri kokybės bei naujumo pojūtis. Tai yra stiklai, su kuriais perkame naujas transporto priemones. Ne veltui jais pasitiki Aston Martin, Ferrari, Jaguar, Mercedes, Volvo ir kitos didžiosios serijinių automobilių gamintojos. Keisdami esamą stiklą į Pilkington gamybos esame užtikrinti, kad gausime gaminį, kurio kokybė nenusileis prieš tai buvusiam stiklui.

Guardian stiklai:

Šios įmonės pagrindinė veikla – stiklų gaminimas visų tipų transporto priemonėms bei įvairaus sudėtingumo pastatams. Nors kompanija yra kildinama iš JAV, bet šiuo metu visuose kontinentuose galima sutikti jų padalinių, o iš viso dirba daugiau nei 17000 darbuotojų įvairiose pareigose. Iš šios statistikos galima susidaryti nuomonę, kad visose rinkose šie produktai randa susidomėjimą, nes tiesiog klientui apsimoka pirkti atitinkamus gaminius už prieinamą kainą. Ši kompanija pradėjo savo veiklą kaip nedidelė priekinių automobilių stiklų gamintoja dar pirmoje dvidešimto amžiaus pusėje, kuomet automobilių modelių buvo kur kas mažiau, nei jų yra šiandien. Teisinga kryptis ir nesustojantis tobulėjimas privedė prie to, kad Guardian stiklai ir šiais laikais yra vieni žinomiausių rinkoje. Jei kiti gamintojai bando kuo daugiau stiklų parduoti automobilių gamintojam, tai Guardian iš anksto yra apsibrėžę, jog nori būti geriausi stiklų gamintojai tarp gamintojų, gaminančių stiklus pakeitimui. Tiesą pasakius jiems tai puikiai sekasi ir ši įmonė yra žinomiausia tarp pakaitinių stiklų gamintojų. Nėra skirtumo ar ieškomas stiklas bus skirtas naujo modelio automobiliui, ar senam keltuvui ar kombainui. Guardian pasirinkime puikuojasi beveik 7000 unikalių detalių, susijusių su transporto priemonių stiklais. Jei jus domina stiklas ar kita susijusi detalė, galime beveik garantuoti, kad Guardian galės pasiūlyti ją, o pristatymo terminai bus džiuginantys ir tenkinantys.