Sunkvežimių stiklai

Stiklų ekspertai tiekia stiklus visų tipų sunkvežimiams. Sunkvežimiai įprastai dirba apsunkintomis sąlygomis. Priklausomai nuo šios transporto priemonės paskirties, jos gali būti naudojamos prastos kokybės keliais, įvairiu paros metu. Darbo metu galimas bet koks oras, todėl šios sąlygos tik pablogina matomumą. Jei dirbama tamsiuoju paros metu, matymas turi būti itin geras, o stiklas negali iškreipti vaizdo dėl visų eismo dalyvių saugumo.

Sunkvežimių stiklai yra didesnių gabaritų nei lengvųjų automobilių. Dėl šios priežasties jų transportavimas, laikymas bei keitimas yra truputį sudėtingesni. Stiklo meistrai yra prisitaikę prie to ir šis procesas nekelia papildomų nepatogumų. Tuomet, kai stiklų remontas negalimas, vienintelė išeitis – stiklų keitimas.

Įprasta manyti, kad sunkvežimių stiklų užsakymas bei gavimas užtrunka labai daug laiko, nes niekas nenori pirkti bei sandėliuoti tiek daug skirtingų modelių krovininio transporto stiklų. Tiesą pasakius, populiariausių modelių stiklus turime vietoje savo servisuose Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Stiklų, kurių neturime vietoje, pristatymas trunka kiek galima trumpiau, nes galime rinktis iš kelių tiekėjų prekių ir atsižvelgti, kuris sugebėtų prekę pristatyti greičiausiai.

Nors galime pasiūlyti visiškai visus sunkvežimių, traktorių, kombainų, ekskavatorių, krautuvų, buldozerių stiklus, vis dėlto dažniausiai į mus kreipiasi dėl priekinio stiklo. Sunkvežimių stiklų procesas prasideda nuo visų apdailos elementų pašalinimo, valytuvų, veidrodėlių ir kitų priedų nuėmimo. Tuomet vyksta seno stiklo išmontavimas. Dauguma stiklų yra pritvirtinti klijais, taip kaip ir automobilių stiklai, bet kai kuriuose modeliuose pasitaiko stiklų, įdėtų į specialią guminę tarpinę, kuri užsispaudžia, laiko stiklą ir užsandarina ertmes aplink. Kitas žingsnis yra vietos išvalymas ir visų apnašų, senų klijų pašalinimas. Tuomet naujas stiklas paruošiamas klijavimui, stiklas paliekamas sustingti, po to grąžinamos visos apdailos detalės ir veidrodėliai.

Dėl labai skirtingos krovininio bei specialiojo transporto specifikos ir darbo sąlygų yra labai įvairių tipų ir formų stiklų. Kiekvienas atitinka reikalavimus, kurie būtini atlikti konkrečią užduotį. Dėka išvystyto gamintojų ir tiekėjų rato, visi stiklai, kuriuos montuoja gamintojas, gali būti gaunami ir pas mus. Taip garantuojame gamintojo kokybę, transporto priemonė po remonto nepraranda pirminių savo savybių bei specifikacijų.