Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis

Automobilių stiklų tamsinimas yra populiarus jau daugelį metų. Ir nors daugelis automobilių išvaizdos tobulinimo stilių keičiasi ir išeina iš mados, langų tamsinimas prisitaiko prie aplinkybių ir nepraranda savo žavesio. Žinoma, langai gali būti tamsinami ir dėl to, kad pašaliniai žmonės nesugebėtų matyti, kas vyksta ar kas yra automobilio viduje, bet dažniausiai pagrindinė paskirtis būna gražesnis estetinis vaizdas. Kadangi dirbame su automobilių stiklais, todėl galime pasiūlyti profesionalų stiklų tamsinimą plėvele.

Langų tamsinimui neturi įtakos automobilio amžius ar gamintojas, daugiausiai lemia stiklų išsidėstymas, forma bei stiklų plotas. Būtent pagal tai vertinamas darbų sudėtingumas, medžiagų sąnaudos ir galutinė kaina. Tamsinimui galima rinktis skirtingas plėveles. Pagrindinis kintamasis yra šviesos pralaidumas, kitais žodžiais tariant, koks bus tamsinimo lygis. Lietuvoje leistina visus galinius automobilio langus tamsinti bet kokio tamsumo plėvele. Taip pat virš priekinio stiklo gali būti visiškai šviesą blokuojanti juosta, bet priekinis ir priekyje sėdinčių vairuotojo ir keleivio stiklai negali būti ženkliai užtamsinti. Mes galime užtamsinti langus taip, kaip yra legalu važinėti Lietuvoje, arba pagal kitos šalies reikalavimus.

Visus stiklų tamsinimo darbus atliekame tuose pačiuose servisuose, išsidėsčiusiuose po visą Lietuvą: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Alytuje. Galime suteikti konsultacijas, kokia plėvele žmonės dažniausiai nori puošti savo automobilio stiklus. Galime pasiūlyti nuo vos pastebimo iki visiškai ryškaus stiklų tamsinimo.