Saint Gobain stiklai

Saint Gobain yra tarptautinė Prancūzijos korporacija, gaminanti stiklus jau nuo 1665. Pradėjo savo veiklą nuo veidrodžių gamybos, kas ir šiuo metu sudaro didžiąją dalį produkcijos. Taip pat gamina ne tik automobilių stiklus, veidrodėlius, bet ir aukštos kokybės konstrukcijų stiklus.

Saint Gobain gamina automobilių bei ekskavatorių, krautuvų, buldozerių stiklus. Nuo tada, kai buvo sukurtas automobilis ir į jį įmontuotas nedidelis stiklas, kuris apsaugojo vairuotoją nuo dulkių, vėjo bei kritulių, ši sritis tobulėjo ir automobilio stiklai kito. Nors praėjo daug laiko nuo pirmojo automobilio atsiradimo, bet stiklai išlieka aktualūs iki šiol ir nėra sugalvota geresnės alternatyvos jiems. Visu stiklų tobulėjimo metu Saint Gobain dalyvavo procese ir prisidėjo. Tad ilgametė patirtis naudojama kartu su naujausiomis technologijomis yra puikus derinys.

Šis gamintojas siūlo platų pasirinkimą aksesuarų ir priedų, susijusių su stiklų montavimu. Tai yra įvairios gumos, tvirtinimo detalės, tarpikliai, jutikliai ir visa, kas susiję su stiklų montavimu, reguliavimu ir naudojimu. Visų aksesuarų ir priedų kokybė atitinka originalias gamintojo detales.