Paslaugos

Stiklų ekspertai džiaugiasi galėdami pasiūlyti visą rinkinį skirtingų paslaugų, susijusių su transporto priemonių stiklų remontu bei keitimu. Stiklo meistrai individualiai nustatys, ar jums reikalingas stiklų keitimas, galbūt pakaks ir remonto ar restauravimo. Paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje bei Panevėžyje, o prireikus teikiame ir pagalbą kelyje. Nėra skirtumo, ar turite problemų su priekiniu, galiniu stiklu ar tik norite pagražinti savo automobilio išvaizdą, kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą, geriausia kaina. Paslaugų spektras neapsiriboja lengvaisiais automobiliais, teikiame visas paslaugas autobusams, sunkvežimiams, specialiajam ir keleiviniam transportui, specializuojamės stiklo paketų restauravime.

Lengvųjų automobilių stiklų keitimas bei remontas.

Stiklo meistrai tuojau pat nustatys, kuris būdas yra tinkamiausias kiekvienu atveju. Įtrūkimai, įbrėžimai bei įdaužos gali atrodyti apgaulingai. Kartais stiklą galima sutaisyti naudojant užpildą, o kartais vienintelė išeitis – stiklų perklijavimas. Nereikia bijoti nei vieno būdo, nes bet kokiu atveju sutvarkysime stiklus tinkamai. Kiekvienas procesas reikalauja patirties, bei nuoseklaus darbo. Remontuojamas gali būti ir priekinis, ir galinis automobilio stiklas.

Laiku uždėta stiklo apsauga – pigiai sutvarkyta problema.

Vairuotojams būtina suprasti ir įsiminti, kad neprižiūrimos įdaužos gali plisti ir pridaryti daugiau žalos. Jei stiklo defektą galima sutvarkyti naudojant užpildą, bet nėra laiko ir galimybių jį remontuoti tuojau pat, vis tiek primygtinai siūlome atvykti tam, kad būtų uždėta stiklo apsauga. Jei ignoruosite atsiradusį defektą, galimai jis išplis ir vienintelė išeitis bus tik stiklų perklijavimas. Stiklo apsauga uždedama labai greitai, o kai ji bus uždėta, apsaugos jautrią vietą nuo apnašų, purvo ir tolesnio plitimo. Nebus baisu toliau eksploatuoti transporto priemonę, o kai turėsite laiko – sutvarkysime pilnai.

Specialiosios bei keleivinės paskirties transporto langų remontas, restauravimas ir perklijavimas.

Ne tik lengvieji automobiliai, bet ir autobusai, sunkvežimiai ir kitos paskirties mašinos turi stiklus, kuriems kartais atsiranda nenumatyti defektai. Žinoma, pirmiausiai patikrinsime ar galima problemą išspręsti nenaudojant kito stiklo, bet dėl visa ko, savo sandėliuose turime visų populiariausių transporto priemonių stiklus, o jei reikia gana išskirtinio stiklo, tuomet pasirūpinsime, kad jis būtų gautas kiek galima greičiau. Didžiuojamės, kad galime pasiūlyti autobusų stiklų paketų restauraciją, nes klientams nėra būtina pirkti naujų paketų, senieji būna išvalomi ir sugrąžinamas tinkamas sandarumas.

Kitos paslaugos.

Jei neradote aprašytos kažkokios paslaugos, dar nereiškia, kad jos negalime suteikti. Dažnai poliruojame stiklus, nes tokiu būdu pavyksta pašalinti įbrėžimus ir kitus stiklo defektus. Daugelis stiklo perklijavimų taip pat pareikalauja veidrodėlio klijavimo, nes jie būna pritvirtinti ant priekinio stiklo. Teikiame unikalią rinkoje paslaugą – pagalbą kelyje. Gera žinoti, kad jei nutiktų nelaimė ir prireiktų skubios pagalbos kelyje, ją galite gauti iš mūsų.