Produktai

Stiklų ekspertai siūlo visus galimus stiklų variantus bei priedus ir aksesuarus, kurie yra naudojami stiklų keitimo procese ar stiklo keltuvų remonte. Stiklo meistrai tikrai išmano darbą, o tuo pačiu ir žino, kurie stiklai, priedai ir aksesuarai geriausiai tinka konkretiems modeliams ar konkrečioje situacijoje. Yra situacijų, kai galimas stiklų remontas, bet kartais vienintelė išeitis tai stiklą ar kitus komponentus keisti naujais. Stiklų keitimas bet kokiu atvejų reikalauja pakankamos kompetencijos, reikiamų žinių ir priemonių. Šis procesas atliekamas daug sklandžiau, kai stiklų meistrai turi visas reikiamas priemones, o prireikus gali gauti bet kokią trūkstamą detalę per trumpą laiko tarpą, o daugelį jų laiko savo sandėliuose.

Dirbame kartu su šauniais partneriais.

Mūsų stiklų, įrankių ir priedų tiekimu rūpinasi partneriai, kurių sukauptos žinios ir turimų prekių kiekis mums leidžia sklandžiai bendradarbiauti ir siūlyti greitas, sklandžias paslaugas visiems klientams. Nors manoma, kad automobilių stiklai apsiriboja tiesiog lengvųjų automobilių stiklais bei jiems skirtais priedais, bet mes jaučiame pareigą pasirūpinti visų kitų transporto bei specializuotos technikos stiklais. Gera žinoti, kad patikimas partneris gali pagelbėti visiškai bet kokioje situacija, kuomet iškyla problema susijusi su stiklais.

Vietoje turime didžiąją daugumą prekių.

Puikiai suprantame, kad laukimas nesuteikia geros savijautos. Būtent dėl to siūlome daugumą prekių įsigyti tiesiai iš mūsų sandėlių. Stengiamės turėti daugumą populiariausių ir ne tik modelių stiklų ir užbėgti įvykiams už akių. Kuomet ieškosite greičiausio sprendimo stiklui ar kitiems automobilio komponentams pakeisti, nepabijokit kreiptis pas mus ir beveik garantuojame, kad galėsime jus maloniai nustebinti.

Siūlome visus priedus ir naudojamas medžiagas.

Puikiai suprantame, kad norint būti paklausiu servisu neužtenka turėti tik visų modelių stiklų. Stiklai yra pagrindinis komponentas, bet jei nėra reikiamų priemonių stiklų montavimui, tuomet stiklai praranda savo svarbą. Būtent todėl stengiamės reikliems klientams pasiūlyti visas papildomas priemones, kurios yra naudojamos stiklų montavime ir stiklo mechanizmų remonte. Jei norite pakeisti bet kokį komponentą, susijusį su stiklais, tuomet mes galime jį pasiūlyti.

Stiklai, skirti specialiajam bei keleiviniams transportui.

Nors manoma, kad daugiausiai stiklų keičia lengvųjų automobilių vairuotojai, bet neverta užmiršti ir viso keleivinio, sunkiojo ir kito specialiojo transporto. Dauguma šių transporto priemonių dirba apsunkintomis sąlygomis, o matomumas per stiklus turi būti tinkamas tam, kad būtų užtikrintas saugumas operatoriui ir aplink esantiems asmenims. Kreipkitės, o mes pažadame padėti.