Ekskavatorių stiklai

Šiuolaikinių ekskavatorių kabinos yra erdvios ir tuo pačiu labai funkcionalios. Tai yra būtina sąlyga užtikrinti gerą aplinką operatoriui. Tik tokiu būdu gali būti dirbamos ilgos darbo valandos, o operatorius išlieka nenuvargęs. Kabinos funkcionalumas priklauso nuo stiklų formos bei dydžio. Tikrai įdomu, kokių formų ir funkcinių galimybių gali būti ekskavatorių kabinos stiklai. Deja, bet visi stiklai nėra apsaugoti nuo pažeidimų. Jei pažeidimas minimalus, tuomet jį dar galima užtaisyti, bet jei kažkiek didesnis, tuomet padeda tik stiklo keitimas.

Kadangi galime rinktis iš keleto didelių gamintojų ir tiekėjų, todėl užtikriname, kad pristatysime stiklą bet kokio modelio ekskavatoriui. Dažniausiai net turime kelis variantus, kuriuos galite rinktis, atsižvelgdami į kainą ar pristatymo terminą.

Kadangi ekskavatoriai nepritaikyti važinėti bendrojo naudojimo keliais, mes siūlome nesirūpinti jų gabenimu į vieną iš mūsų servisų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje ar Panevėžyje, o užsakyti mobilaus serviso paslaugą. Tuomet suderintu laiku atvažiuotų stiklų ekspertai tiesiai į ten, kur stovi sunkioji technika ir visą darbą atliks ten. Po pakeitimo pakaks palaukti valandėlę ir jūsų technika vėl gali būti naudojama. Taip pasiekiamas maksimalus patogumas ir nereikia ilgam stabdyti darbo proceso.