Automobilių stiklų perklijavimas

Jei atsiradusios įdaužos pašalinti kitais būdais neįmanoma, tuomet reikia naudotis stiklo klijavimo paslauga. Ši procedūra yra visiškai normali, kaip ir bet kurios kitos automobilio detalės keitimas. Skirtumas tik tas, kad stiklas dėl savo konstrukcijos ir sandarumo yra pritvirtintas klijais, o ne varžtais ar panašiom tvirtinimo detalėm. Stiklo meistrai išpjauna pažeistą stiklą, tuomet naujai paruošia vietą kitam stiklui ir galiausiai įdeda naują stiklą, leidžia sukietėti klijams ir atgal sudeda apdailos detales, elektronikos prietaisus. Kai kurie automobilių modeliai turi specialius sensorius, kurie naudojami tam, kad būtų patogesnis vairavimas. Stiklų ekspertai žino, kaip elgtis su šiais komponentais, todėl be vargo juo perdės, o prireikus ir sukalibruos, todėl nepajusite jokio skirtumo, vien tik malonius pojūčius dėl atsinaujinusio stiklo.

Automobilių stiklų klijavimas atliekamas naudojant tų pačių gamintojų automobilių stiklus, kuriuos naudoja BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota, Volvo ir kiti automobilių gamintojai.

Taip užtikrinama kokybė, prilygstanti naujo automobilio stiklui. Kad visas procesas būtų sklandus, vien tik originalaus stiklo nepakanka. Sėkmingam stiklo klijavimui dar reikia tinkamų darbo priemonių bei medžiagų ir stiklo klijavimo meistrų, kurie kontroliuotų visą procesą.

Perklijavimo procesas nepasibaigia tik seno automobilio stiklo išėmimu ir naujo įklijavimu. Šiam veiksmui būtina pasiruošti. Iš pradžių reikia pašalinti visas detales, kurios trukdo prieiti prie vietos, kurioje stiklas liečiasi su automobilio kėbulu. Tuomet reikia pašalinti galinio matymo veidrodėlį, kitus elektronikos komponentus, montuojamus ant stiklo ar šalia jo. Skirtingų automobilių modeliai turi įvairios paskirties modulius, kurie montuojami veidrodėliuose ar kitose vietose šalia stiklo ir atlieka įvairias funkcijas, palengvinančias vairavimą ar padidinančias saugumą. Pasirūpinsime, kad visos sistemos būtų perkeltos ant naujojo stiklo, kad viskas funkcionuotų, o jei reikės ir sukalibruosime tam, kad nepajustumėt jokio skirtumo. Prižadame, kad stiklo keitimo procesas nesukels neigiamų emocijų.

Tam, kad klientai galėtų mus pasiekti visoje Lietuvoje, įkūrėme savo servisus didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Alytuje. Branginame savo bei klientų laiką, todėl prieš atvykstant geriausiai būtų susisiekti telefonu, tam kad galėtume greitai aptarnauti ir suteikti vien tik geriausias paslaugas. Mes taip pat teikiame mobilaus serviso paslaugas tokiais atvejais, kai automobilis negali tęsti kelionės. Susisiekite ir suderinsime darbų laiką ir vietą. Gera žinoti, kad kritiniu atveju yra įmonė, kuri gali pasirūpinti iškilusiomis problemomis.

Jei nerimaujate dėl stiklų keitimo kainos, dažnai galime pasiūlyti keletą pasirinkimų. Vis dėlto svarbiausia turėtų būti vairuotojo bei transporto priemonės keleivių gyvybė ir sveikata, todėl kaina lieka antroje vietoje. Mes bendradarbiaujame su didžiausiais automobilių stiklų gamintojais, todėl galime pasiūlyti paslaugas ir prekes konkurencinga kaina, taip pat galime greitai parūpinti retų modelių stiklų, kurių įprastai reikėtų laukti, kol jie atkeliaus iš tiekėjų sandėlių, esančių užsienyje. Geriausiai būtų jei susisiektumėte su mumis su konkrečiu klausimu, o mes pasakysime, kaip galime padėti.

Atkreipkite dėmesį, kad ne visada automobilio stiklas turi būti keičiamas nauju. Jei ant stiklo atsirado įtrūkimai ar įdaužos, kurios neužima didelio ploto, yra ne prie pat automobilio stiklo krašto bei nedidėja, tuomet greičiausiai gali būti panaudoti specialūs stiklo įtrūkimo klijai ir atlikus visą procedūra pašalinta stiklo įdauža. Tai galima įvertinti ir pačiam, bet geriausiai, kad žodį tartų stiklų ekspertai. Sutaisyti įdaužą galima ir po kurio laiko, svarbiausia yra išlaikyti ją švarią. Tam gali būti panaudota speciali laikina, greitai uždedama apsauga.