Traktorių stiklai

Šiuolaikinio traktoriaus kabina yra sudaryta iš rėmo ir keleto didelių, įvairių formų stiklų. Taip užtikrinamas geras matomumas visomis kryptimis ir darbai traktoriumi atliekami greitai bei saugiai. Ir nors visuomet stengiamės išvengti nenumatytų atvejų, bet kartais jų išvengti nepavyksta. Tai gali nutikti tiek dėl operatoriaus, tiek dėl aplinkinių ar kitos technikos kaltės. Na bet jei jau nutiko tokia situacija, kad yra reikalingas remontas, tuomet gerai, kai remontą bei naują stiklą galime gauti sklandžiai greitai bei patogiai. Būtent tuo gali pasirūpinti stiklų ekspertai.

Tobulėjant visoms technologijoms, keičiasi ir stiklų gaminimo tendencijos, todėl dabar traktoriuose montuojami ne tik tiesūs, bet ir įspūdingai išformuoti stiklai, dėl kurių galima išgauti labai funkcionalią operatoriaus kabiną. Kadangi yra dirbama įvairiomis oro sąlygomis bei paros laikotarpiu, tai stiklai atlieka ir izoliacines funkcijas. Viską susumavus, stiklams tenka didelė pareiga apsaugoti kabiną nuo daugelio faktorių, bet visiškai praleisti šviesą, kad būtų geras matomumas ir neiškreipti vaizdo.

Stiklų ekspertai bendradarbiauja su didžiausiais rinkoje stiklų gamintojais, kurie specializuojasi stiklų gaminimu ir tiekimu tiesiai traktorių gamintojams bei kitais, kurie tiekia detales keitimui. Turint patikimą tiekėjų komandą nebaisu, kad atsiras kažkoks traktoriaus modelis, kuriam stiklo nebus galima rasti. Dažniausiai galime pasiūlyti iš kelių stiklų variantų, todėl galima pirkti arba pigiausią, arba tą, kuris būtų pristatytas greičiausiai.