Autobusų stiklo paketų restauravimas

Autobusų šoniniai langai yra montuojami kartu su stiklo paketu. Tai konstrukcija, labiau primenanti stiklus, esančius pastatuose. Stiklo paketas dažniausiai būna sudarytas iš dviejų stiklų. Tarp jų yra aliuminio rėmas ir konstrukcija yra nepralaidi orui. Būtent dėl dingusio sandarumo prasideda stiklo paketų problemos. Gerai, kad įmanoma juos restauruoti ir nebūtina keisti naujais.

Pirmasis požymis, kad autobuso stiklo paketas prarado sandarumą – rasojimas iš vidaus. Pradžioje gali būti lengvas rasojimas, paskui plintantis bei sklindantis į kitas vietas. Jei rasojimas laikosi ilgiau, tuomet dėl drėgmės gali atsirasti pelėsis, nuosėdos ir spalvos pokyčiai. Tai kenkia visų pirma vizualiai, nes į tokį stiklą nemalonu žiūrėti, taip pat jis blogina matomumo savybes ir po kurio laiko gali stipriai pabloginti saugumą dėl riboto matymo. Taip pat sutrinka izoliacinės savybės, gali pradėti kauptis vanduo. Tokį paketą nedelsiant reikia restauruoti arba keisti nauju.

Restauravimo procesas prasideda nuo visų detalių pašalinimo, kurios užstoja tą vietą, kurioje ribojasi stiklo paketas su autobuso konstrukcija. Kai yra garantuojamas geras priėjimas, išpjaunamas arba kitaip išmontuojamas stiklo paketas. Išimtas paketas yra išardomas, padalinamas į atskirus komponentus. Nuo stiklų pašalinamos apnašos, visi nešvarumai, jei reikia, gali būti ir poliruojamas. Tuomet pagaminame naują aliuminį rėmą bei sukomplektuojame naujas sandarinimo medžiagas. Visi nauji bei sutvarkyti seni komponentai suklijuojami į naujai restauruotą stiklo paketą. Belieka paketą patikimai įmontuoti į autobuso konstrukciją ir atgal sudėti apdailos detales. Gaunamas vaizdas prilygsta naujam stiklo paketui.

Šis restauracijos procesas padeda pigiai sutvarkyti atsiradusius defektus. Galite įsivaizduoti, nauji paketai kainuotų nepalyginamai daugiau. Visi autobusų gamintojai, toki kaip Setra, Neoplan, Volvo, Mercedes naudoja šiuos paketus, nes taip yra garantuojama gera garso ir šilumos izoliacija nuo lauko. Mūsų servisus galite rasti didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje bei Alytuje. Specialiai dėl didelių gabaritų transporto priemonių įrengėme gerą privažiavimą bet kokio dydžio autobusams. Dirbtuvės taip pat pritaikytos priimti įvairaus dydžio autobusus. Paslaugos gali būti teikiamos bet kokiu metų laiku.