Galinio vaizdo veidrodėlių klijavimas

Beveik visi automobilių gamintojai, toki kaip Audi, BMW, Volvo, Toyota ir kiti savo gaminamuose modeliuose tvirtina galinio vaizdo veidrodėlius ant priekinio stiklo. Žinoma, yra ir kitokių konstrukcijų, bet daugumoje automobilių šis veidrodėlis bei kiti elektroniniai komponentai yra montuojami ant priekinio stiklo. Kuomet yra keičiamas priekinis stiklas, tuomet būtina atlikti ir galinio matymo veidrodėlio ir kitų svarbių komponentų perkėlimą.

Stiklų ekspertų servisuose stiklo meistrai gali atlikti šią procedūrą kartu su stiklo keitimu arba, jei dėl kažkokių priežasčių reikia, atskirai. Jei veidrodėlis yra elementarus ir be elektronikos komponentų, tuomet šis procesas yra visiškai paprastas. Užtenka specialiu būdu veidrodėlį pašalinti nuo seno stiklo bei naujai pritvirtinti prie naujojo stiklo. Kartais veidrodėlio korpuse yra patalpinta signalizacijos komponentai, be kurių mašina neužsikurtų ir kiltų kitų problemų. Kiti automobiliai turi dalinai autonominį vairavimą ir kai kurie sensoriai montuojami ant stiklo. Būna atvejų, kai šiuos prietaisus po pakeitimo reikia sukalibruoti. Jeigu reikės – atliksime ir tai.

Rečiau pasitaikanti situacija, kuomet veidrodėlis tiesiog yra pašalinamas per klaidą arba netikėtai tiesiog nukrenta. Nėra skirtumo, dėl ko tai atsitiko, vis tiek galime pasiūlyti per naują pritvirtinti galinio matymo veidrodėlius bei kitus komponentus. Mūsų stiklo meistrus rasite visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje bei Panevėžyje.

Kai kurie vairuotojai bando atgal pritaisyti veidrodėlį naudodami paprastus klijus, bet geriausia tai atlikti su stiklo klijais. Ne veltui yra speciali klijų rūšis, kuri naudojama išskirtinai tik stiklų klijavime. Mūsų servisuose pasirūpinama tokiomis problemomis profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis ir papasakokite savo problemas. Problemos, kurios yra susijusios su visų transporto priemonių stiklais pas mus sprendžiamos greitai bei užtikrintai.