Guardian stiklai

Guardian Industries yra stiklo gamintojas iš JAV. Pagrinde įmonė gamina stiklus transporto priemonėms bei stiklo konstrukcijas, skirtas pastatams. Kompanijos padaliniai yra išsidėstę visuose kontinentuose, o bendrai šioje kompanijoje dirba virš 17000 žmonių. Kompanijos gaminiai yra vertinami įvairių šalių rinkose. Tiek priekinių, galinių ir kitų stiklų gamyboje mašinoms, autobusams, sunkvežimiams, traktoriams, kombainams, ekskavatoriams, krautuvams, buldozeriams, tiek įvairaus sudėtingumo bei aukščio pastatams.

Guardian pradėjo savo veiklą dar 1932 metais. Tuomet atsidarė nedidelė įmonė, kuri gamino priekinius automobilių stiklus. Pirmieji metai buvo sunkūs ir įmonė turėjo finansinių sunkumų. Tik 1968 metais įmonė oficialiai pasivadino taip, kaip ir vadinasi dabar – Guardian Industries. 1970 metais stiklo meistrai išrado naują plokščių stiklų gaminimo būdą ir atidarė pirmąją savo gaminimo liniją Mičigano valstijoje. Šiandien įmonėje yra 28 stiklo gaminimo linijos ir 13 gamybos vietų visame pasaulyje. Nuo 1973 kompanijos akcijos tapo prieinamos nusipirkti visiems Niujorko akcijų biržoje. Nuo 1980 metų įmonė praplėtė gaminamų produktų gamą ir pradėjo gaminti stiklo pluošto izoliaciją. Į Europos rinką įmonė žengė tik 1981, kai buvo atidaryta pirmoji gamykla Liuksemburge. Paskui atsirado ir daugiau gamyklų Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir Vengrijoje.

Nors tik nedidelę dalį Guardian gaminamų stiklų sudaro transporto priemonėms skirti produktai, bet vis tiek skaičiuojama beveik 7000 skirtingų detalių, susijusių su transportu. Tai yra priekiniai, galiniai, šoniniai transporto priemonių stiklai bei įvairūs priedai, skirti stiklų keitimui, stiklų pakėlimo mechanizmams, sandarinimo priemonės ir visa kita.

Guardian Automotive yra vienintelis stiklų gamintojas Europoje, kuris koncentruojasi būtent į keičiamus stiklus ir su tuo susijusias prekes. Kadangi yra išvystytas gamyklų tinklas bei platus platinimo tinklas, tad gamintojas gali pasiūlyti įvairių stiklo gaminių ir priedų konkurencinga kaina ir greitu pristatymu į reikiamą vietą. Gamintojas nori būti lyderis tarp visų tiekėjų, kurie gamina stiklus ne gamykloms, o tam, kad jie būtų pakeisti vėliau, naudotoms transporto priemonėms. Tuo pačiu stengiamasi klientam suteikti kiek galima geresnį aptarnavimą ir konsultuoti įvairiais klausimais. Gera komanda daro kompaniją vis mėgiamesne tarp stiklų keitimo įmonių.

Kompanija yra užsibrėžusi teikti tik geros kokybės produktus. Kadangi beveik visą gamybos procesą nuo pradžios iki galo kontroliuoja pati, tad gali pasiūlyti prekes išties gera kaina. Kadangi įmonė nėra naujokai stiklų gamyboje, todėl gamina stiklus ne tik dažniausiai sutinkamiems automobilių modeliams ar šiek tiek rečiau sutinkamiems automobiliams, bet ir visam specialiajam transportui, tokiam kaip autobusai, sunkvežimiai, traktoriai, kombainai, ekskavatoriai, krautuvai, buldozeriai. Šio tipo transportas dažniausiai dirba apsunkintomis sąlygomis, tad stiklo defektų neišvengiama. Dažnai stiklo dužimas sutrukdo suplanuotą darbą ir stiklo keitimas turi būti atliktas kuo greičiau. Šio partnerio dėka galime greitai pasiūlyti bet kokį stiklą, kuris bus reikalingas.

Visa produkcija pilnai atitinka JAV bei Europoje galiojančius kokybės reikalavimus. Visi stiklai savo kokybe nenusileidžia originaliems stiklams ir neigiamo skirtumo tikrai nesuteiks. Vienas iš didžiausių reikalavimų gaminant stiklus – saugumas bei patogumas vartotojui. Būtent tai ir gausite įsigiję minėto gamintojo stiklus keitimui.