Pagalba kelyje

Stiklų ekspertai yra pasiekiami ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Alytuje, bet jei yra būtinybė, galime suteikti stiklo meistrų paslaugas visoje Lietuvoje. Pagalba kelyje teikiama tik Lietuvos teritorijoje, bet gera žinoti, kad jei nutinka didelė nelaimė, yra įmonė, galinti pasirūpinti šia bėda. Jei negalite tęsti kelionės dėl sudužusio stiklo, tiesiog susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą šiai bėdai likviduoti.

Žinoma, ši paslauga teikiama tik tuomet, kai nėra galimybės pačiam automobiliui atvykti į dirbtuves. Tad jei atsirado įtrūkimai, įbrėžimai, įdaužos, tuomet prašysime jūsų pačių, kad atvyktumėte pas mus. Mobilus servisas gali suteikti beveik visas paslaugas, kurias teikiame servisuose.

Paslauga gali būti teikiama tiek lengviems automobiliams, tiek ir sunkiajai technikai ar autobusams. Žinoma, stiklų remonto kaina bus didesnė, nei reguliaraus apsilankymo servise metu, bet jei skaičiuotume transporto paslaugų kainą, kurios reikėtų, kad automobilis būtų pervežtas į servisą, tuomet išeitų daug didesnė suma. Linkime saugių kelionių, o jei nutiko nenumatytas atvejis – kreipkitės pas mus.