Kombainų stiklai

Šiuolaikinių kombainų operatoriaus kabinos yra ypatingai pritaikytos ilgam darbui ir pasistengta, kad operatorius galėtų nepervargti, darbo vieta būtų ergonomiška ir kiek galima saugesnė. Tai įvykdyti padeda specifinės formos stiklas, kuris gali būti labai didelių matmenų. Deja, bet kaip ir visi stiklai, taip ir kombaino, gali būti pažeistas ar sudaužytas. Ir jei nedidelės įdaužos ar įskilimai gali būti pašalinti be stiklo keitimo, tai didesni defektai šalinami tik stiklo keitimu.

Patikima tiekėjų komanda užtikrina, kad rasime stiklą bet kokiam kombaino modeliui, o jo pristatymas neužtruks labai ilgai. Suprantama, kad kombainas nėra kasdienio naudojimo transporto priemonė ir negalime turėti visų stiklų vietoje, bet bendradarbiaudami su keliais skirtingais tiekėjais galime užsakyti bei pristatyti stiklą per gana trumpą laiką.

Dėl kombainų gabaritų, siūlome jų netransportuoti į mūsų servisą, o užsisakyti mobilaus serviso paslaugą. Paslauga teikiama visoje Lietuvoje, tad suderinsime laiką ir pas jus atvyks stiklų ekspertai, kurie darbus atliks vietoje ir jūsų kombainas vėl galės tęsti darbus.