Autobusų stiklų keitimas

Keleivinis transportas taip pat dažnai susiduria su būtinybe pakeisti netinkamą naudoti stiklą. Ir jei automobilių stiklų keitimo paslaugas teikia nemažai įmonių, tai keleiviniam transportui tenka rinktis iš mažiau galimų variantų. Tai yra dėl to, nes ne visos įmonės yra pasiryžusios užsakyti bei sandėliuoti keleiviniam transportui skirtus stiklus. Įprastai jie yra didesni, nei automobilių, tad jų laikymas užima daugiau vietos. Mes galime pasiūlyti populiariausių autobusų priekinius bei galinius stiklus, o jei reikiamo stiklo neturėsime, pasiūlysime greitą pristatymą bei suderinsime darbų atlikimo laiką.

Autobusų stiklo keitimo procesas yra beveik identiškas automobilio stiklo keitimui. Kiekvienas žingsnis atliekamas griežtai pagal eiliškumą, bei laikantis kokybės reikalavimų. Didelis iššūkis – autobusų stiklų gabaritai ir montavimo kampas. Kad galėtume atlikti visus reikiamus darbus, reikalinga daugiau specialistų bei speciali įranga, kuri palengvina darbą. Prie mūsų dirbtuvių patogu privažiuoti su bet kokio dydžio keleiviniu transportu, tad visas procesas nesukels nepatogumų. Mūsų servisai išsidėstę skirtingose Lietuvos vietose: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje bei Panevėžyje, o esant poreikiui teikiame ir pagalbą kelyje.

Mūsų paslaugomis naudojasi tiek didelės pervežimų kompanijos, tiek pavieniai šių transporto priemonių savininkai. Patogu savo komandoje turėti patikimą partnerį, kuris gali pasirūpinti visiškai visomis procedūromis, kurios yra susijusios su automobilių stiklais. Mūsų siūlomi autobusų stiklai yra tik aukštos kokybės, gaunami tiesiai iš gamintojų, tad siūlomi konkurencinga kaina. Natūralu, kad neįmanoma visų galimų stiklų turėti savo sandėlyje, bet galime pasirūpinti, kad bet koks reikiamas stiklas pasiektų dirbtuves per minimalų laikotarpį. Būtų geriausiai, jei susisiektumėte ir pateiktumėte, kuo būtent galime padėti.

Keleivinis transportas išsiskiria tuo, kad yra naudojamas pervežti didelėms grupėms žmonių. Viena transporto priemonė gabena didelį kiekį žmonių, todėl būtina kaip įmanoma didinti saugumą, kad bet kokioje situacijoje būtų išsaugota keleivių ir vairuotojo sveikata ir gerovė. Mes siūlome tuos pačius autobusų stiklus, kuriuos naudoja Setra, Neoplan, Volvo, Mercedes ir kiti gamintojai. Originalios kokybės stiklai, naudojamos reikiamos medžiagos bei įrankiai ir užtikrinta meistrų kompetencija sukuria visumą, kuria galime didžiuotis.