Laikina skilusio stiklo apsauga

Blogiausia, ką galime padaryti atsiradus įdaužai – ignoruoti ją ir apsimesti, kad nieko neįvyko. Žinoma, tai nėra labai didelė problema, bet tam, kad ji būtų sklandžiai pašalinta – reikia atlikti paprastą veiksmą. Nelygus įdaužos paviršius yra puiki terpė kauptis įvairiems nešvarumams, drėgmei, nuosėdoms. Tad geriausia bent laikinai įdaužą pridengti.

Jei nėra laiko ar sąlygų tvarkyti įdaužą tuojau pat, tuomet siūlome užsukti pas stiklų ekspertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje ar Panevėžyje ir per kelias minutes užsidėti laikiną apsaugą, kuri neleis nešvarumams patekti į įdaužos vidų, neleis plisti skilimui ir stipriai palengvins paruošimą stiklo užpildymui. Uždėję laikiną apsaugą galėsite ramiai tęsti kelionę ir nukelti pilną stiklo remontą vėlesniam laikui. Ramu žinoti, kad situacija yra kontroliuojama ir neatsitiks nieko blogo.

Jei esate tokioje vietoje, kad įsigyti laikinos apsaugos nėra galimybės, o ką tik atsiradusi įdauža neramina, tuomet stenkitės būti kūrybingi ir kokiu nors būdu stengtis pridengti stiklo defektą. Patikėkite, tai yra lyg pirmoji pagalba ir šis nesudėtingas veiksmas padės išsaugoti stiklą.