Žemės ūkio ir statybinės technikos stiklai

Šiuolaikinės žemės ūkio ir statybinės technikos stiklai gaminami įvairių, išskirtinių formų. Kartu su kabinos dizainu šie stiklai praplečia operatoriaus matymo lauką bei kabinos erdvę. Kartais net sunku patikėti, kad taip išformuotas gali būti tiesiog vienas stiklas, be jokių konstrukcinių pastiprinimų. Kaip jau visi žinome, žemės ūkio ir statybinė technika susiduria su sunkiomis darbo sąlygomis, ne retai tenka dirbti nežinomoje aplinkoje, esant įvairioms oro sąlygoms bei paros laikui. Neišvengiama ir įvairių incidentų, stiklai patiria defektus. Stiklų ekspertų siūlomas stiklų remontas gali padėti, kai defektai yra nedideli, bet kartais gali būti reikalingas stiklų keitimas.

Žemės ūkio technika susiduria su iššūkiais ne tik atlikdama pagrindinį darbą, dirbdama laukuose, bet ir transportuojant techniką, keičiant darbo padargus. Naujieji traktoriai, kombainai, žemės ūkio keltuvai turi išgaubtus stiklus, kurie suteikia operatoriui daugiau komforto. Pas mus galite įsigyti senųjų bei naujų modelių žemės ūkio technikos stiklų. Jei yra būtinybė, siūlome mobilaus serviso paslaugas ir stiklą galime pakeisti bet kur, visoje Lietuvoje.

Statybinė technika dirba vis kitoje vietoje. Vos pabaigus vienus darbus, technika yra transportuojama į naują vietą ir vėl tęsiami darbai. Tad operatoriui tenka dirbti neįprastoje aplinkoje. Inžinieriai suprato šią technikos naudojimo specifiką ir dėl to darbo vietą suprojektavo taip, kad iš jo būtų kuo geresnis matomumas. Tiekiame visų sunkvežimių, traktorių, ekskavatorių, krautuvų ar buldozerių stiklus ir juos keičiame.