Specializuotos technikos stiklai

Stiklų ekspertai teikia paslaugas ne tik automobiliams, autobusams, sunkvežimiams, traktoriams, kombainams, ekskavatoriams, krautuvams, buldozeriams, bet ir kitai, čia nepaminėtai specializuotai technikai. Tam, kad būtų suteiktos visos paslaugos, pasirūpiname, šių transporto priemonių stiklų bei priedų gavimu iš savo tiekėjų. Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su Pilkington, Saint Gobain bei Guardian stiklų gamintojais, todėl bet kuriam specializuotos technikos stiklų poreikiui galime surasti vieną ar daugiau tinkančių variantų ir rinktis pagal kainą, stiklų pristatymo greitį. Visų tiekėjų stiklų kokybė yra labai gera ir nenusileidžianti originalui. Juk negalime leisti sau naudoti abejotinos kokybės stiklus, rizikuodami klientų saugumu.

Dėl specifinių gabaritų bei darbo subtilybių, specializuotą techniką gali būti sunku atgabenti į mūsų servisą stiklų remontui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar Alytuje, todėl galime stiklus pristatyti su mobiliu servisu visoje Lietuvoje ir tuo pačiu stiklus pakeisti. Ši paslauga kur kas palengvina remonto procesą, be to yra labai aktuali specializuotai technikai, kurios transportavimo galimybės yra ribotos. Geriausia būtų, jei susisiektumėte su mumis ir pasakytumėt savo situaciją, tuomet bus aišku, kaip galime padėti.

Specializuotai technikai – specialūs poreikiai. Ne retai technika, kuri yra skirta atlikti specifiškos paskirties veiksmą, turi kitokius sudedamuosius elementus, nei standartinės mašinos. Tai gali būti susiję ir su stiklais. Kai kuriais atvejais yra montuojami storesni stiklai, kurie yra labiau atsparūs dūžiams, aukštai temperatūrai, turi kitų išskirtinių savybių. Kiekvienas išskirtinis komponentas turi šiek tiek kitokį montavimo ir pakeitimo procesą, nei standartinis. Jei specializuotos technikos stiklus įsigysite pas mus, o stiklų pakeitimą patikėsite mūsų stiklo ekspertams, galite būti ramūs, kad bus rastas tinkamas būdas, bus atsižvelgta į gamintojo reikalavimus ir stiklai turės gamyklinius parametrus.