Paslaugos

Lengvųjų automobilių stiklų keitimas

Savo dirbtuvėse galime aptarnauti visus populiariausius automobilius, sandėlyje nuolatos yra laikomi stiklai skirti daugumai populiariausiųjų automobilių. Mūsų naudojamos technologijos ir darbinės medžiagos bei stiklai yra aukščiausios kokybės dėl to mūsų kvalifikuoti meistrai darbus atliks ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Mūsų servise neužtruksite nė minutės ilgiau nei to reikalauja stiklo keitimo procesas.

Autobusų stiklų keitimas

Turime didelį bagažą patirties darbo su autobusų stiklais. Mumis pasitiki įmonės turinčios didelius autobusų parkus, prie mūsų dirbtuvių patogiai privažiuosite tiek su mažu tiek su dideliu dviaukščiu autobusu. Sandėlyje stangiamės laikyti kaip įmanoma didesnį autobusų stiklų asortimentą, kad stiklo skilimas netrikdytų jūsų transportavimo verslo, o jūsų keleiviams negadintų kelionės įspūdžių.

Sunkvežimių stiklų keitimas

Statybų aikštelėje ar žvyro karjere sunkvežimio stiklų tyko begalės pavojų. Mes visada pasiruošę kaip įmanoma operatyviau pakeisti sunkvežimio stiklą, kad jūsų darbai ar kroviniai nesustotų judėję. Naudojant specialias medžiagas ir naujausius technologinius procesus įklijuosime stiklą įpatingai greitai, o po remonto darbų praėjus valandai jūsų sunkvežimis bus paruoštas darbui.

Autobusų stiklo paketų restauravimas

Milžiniški atstumai, permainingos oro sąlygos, begalės keleivių ir tūkstančiai kilometrų kelio kuriuos įveikia jūsų autobusai sąlygoja tai, kad anksčiau ar vėliau yra pažeidžiami šoninių stiklų stiklo paketai. Užsukite į mūsų dirbtuves ir mes išvalysime stiklo paketų vidų, juos reikiamai užsandarinsime ir esant poreikiui nupoliruosime stiklus ar net užtamsinsime, kad jūsų keleiviai iš kelionės parsivežtų tik geriausius įspūdžius.

Skilusių stiklų remontas

Skilęs stiklas dar ne visada reiškia, kad jį reikia keisti. Esant ne itin dideliems skilimams ir išsaugotai švarai skilimo zonoje apsaugant ją iškart po skilimo nuo aplinkos poveikio įmanoma stiklą suremontuoti ir atstatyti visas jo tvirtumo ir optines savybes taip, kad su laiku pamišite apie tai jog jūsų automobilio stiklas buvo skilęs. Naudodami naujausių technologijų įrangą ir medžiagas sugebame stiklus remontuoti greitai ir kokybiškai. Tai ne tik sutaupys jums brangų laiką, bet ir pinigus nes stiklo remontas yra kur kas pigiau nei jo keitimas.

Automobilių stiklų perklijavimas

Taip jau nutinka, kad ne visi servisai laikosi technologinių procesų kuriuos rekomenduoja automobilių, stiklų ir pačių darbinių medžiagų skirtų stiklų klijavimui gamintojai ir tai gali įtakoti sandarumo problemų atsiradimą, kėbulo tvirtumo sumažejimą ar net stiklo skilimą. Jei įtariate jog stiklas įra įmontuotas nesandariai, nekokybiškai ar net pavojingai būtinai nedelsdami kreipkitės į mūsų meistrus kurie apžiūrės stiklą, įvertins įklijavimo kokybę ir esant reikalui perklijuos stiklą kokybiškai ir greitai.

Automobilių stiklų pakėlimo mechanizmų derinimas

Jei jūsų automobilio durų stiklas blogai prisispaudžia prie sandarinimo gumų, kreivai stovi rėme ar pilnai negali užsidaryti reiškia, kad yra išsiderines stiklo pakėlimo mechanizmas arba yra deformuotos sandarinimo gumos. Dažniausiai tai nutinka automobiliams kurių durų stiklai neturi rėmo iš visų pusių kaip kabrioletuose arba sportiniuose kupė. Mes su malonumu padėsime jums suderinti stiklo pakėlimo mechanizmus, kruopščiai atliksime remonto darbus nepažeisdami durų apdailų, mechanizmo ir pačio stiklo, kad toliau galėtumėte džiaugtis savo automobiliu.

Automobilių stiklų tamsinimas plėvelėmis

Kad automobilis taptų ne tik transporto priemone, bet ir savotiška komforto ir privatumo zona reikia labai nedaug, užtenka tik šiek tiek patamsinti automobilio langus. Tokiu būdu automobilio salonas, jame sėdintys žmonės ir laikomi daiktai yra mažiau matomi. Tai suteikia ne tik papildomo komforto ar privatumo, bet ir saugumo. Rekomenduojame šią paslaugą tiems kas automobilyje dažnai pamiršta vertingus daiktus arba automobiliu yra vežiojamos prekės ar kiti vertingi daiktai. Užtamsinus stiklą sumažėja rizika, kad bus išdaužtas automobilio stiklas siekiant pasisavinti daiktus esančius viduje, bet ir pati tamsinanti plėvelė sustiprina stiklą taip, kad grūdinti šoniniai stiklai nesubyra smuliais gabaliukais, o pasilieka kartu su plėvele durų stiklo rėme taip blokuodami prieigą prie automobilio salono. Tai ne brangi, bet ypatingai efektyvi priemonė.

Stiklų poliravimas

Nuolatinis aplinkos poveikis, kietos dalelės, smulkūs akmenukai ir kitos kelyje pasitaikančios šiukšlės bei nešvarumai su laiku pažeidžia stiklą. Stikle atsiranda smulkūs įbrėžimai, duobutės kurios ne visada yra matomos plika akimi, bet stipriai gadinančios matomumą esant tam tikroms oro sąlygoms. Kai iš priekio intensyviai šviečia saulė matote stiklo pažeidimus, kai yra šlapia ir purvina kelyje valytuvai nesugeba iš minėtų duobučių ir įbrėžimų išvalyti purvo ko pasekoje stiklas visada atrodo purvinas. Nenusiminkite, esant nedideliems stiklo pažeidmams įmanoma viską ištaisyti poliravimu. Mūsų meistrai kaip įmanoma geriau nupoliruos priekinį langą, kad stiklas atgautų visas savo savybes ir būtų optiškai tvarkingas.

Galinio vaizdo veidrodėlių klijavimas

Vienas iš pagrindinių instrumentų kuriais naudojasi vairuotojas yra galinio vaizdo veidrodėlis. Taip jau nutinka, kad retkarčiais tas veidrodėlis atsiklijuoja nuo priekinio stiklo arba kliudžius jį ranka ar stipriau paspaudus jis nukrenta. Paprastais klijais neįmanoma priklijuoti galinio vaizdo veidrodėlio prie stiklo todėl mes būdami tikrais stiklų ekspertais padėsime jums išspręsti ir šią problemą. Naudodami specialius klijus greitai ir kokybiškai priklijuosime galinio vaizdo veidrodėlį prie priekinio stiklo, kad galėtumėte toliau saugiai tęsti savo kelionę.

Laikina skilusio stiklo apsauga

Skilus automobilio stiklui būtina skilimo vietą izoliuoti nuo aplinkos jei norite stiklą suremontuoti. Jei nežinote kaip tinkamai izoliuoti skilimo vietą tam, kad į skilimą nepatektų drėgmė ir purvas atvykite į mūsų dirbtuves ir mes apklijuosime skilimo vietą. Tokiu būdu jūs galėsite netrukdomi tuoj pat tęsti savo kelionę, o mums bus lengviau suremontuoti jūsų pažeistą stiklą tada kai sugalvosite atvykti remontui. Mūsų dirbtuvėse visada galite gauti apsauginių plėvelių skirtų užklijuoti kelionėje įskilusį stiklą taip jį izoliuojant nuo aplinkos poveikio.

Pagalba kelyje

Mes visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką jei jus kelionėje netikėtai užklupo bėda. Nepergyvenkite dėl stiklo skilimo ar pilnai išdužusio automobilio, autobuso ar sunkvežimio stiklo. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime jums išspręsti jūsų problemą kelyje. Paslauga teikiama tik Lietuvos ribose. Naudodami specialias darbines medžiagas darbus atliksime kokybiškai ir sparčiai, o po remonto kelionę tęsti galėsite praėjus vos valandai (būtinas laikas stiklo klijams įgyti darbinį tvirtumą).