Amerikietiškų automobilių stiklo keitimas

Nors daugelis mūsų keliuose sutinkamų automobilių modelių yra skirta Europos rinkai, amerikietiški automobiliai yra populiarūs tarp automobilių mėgėjų. Populiariausios tarptautinės automobilių gamintojos naudoja tokius pačius stiklus visame pasaulyje parduodamiems automobilių modeliams. Ypač vertinami senieji amerikietiški automobilių modeliai, o jų restauracijos ir eksploatacijos laikotarpiu susiduriama su stiklų keitimo būtinybe. Ir jei mažoms įdaužoms, įbrėžimams galimas stiklų restauravimas ar poliravimas, tai stiklui dužus tinka tik stiklų perklijavimas, bet visų pirma reikia turėti atitinkamo modelio stiklą.

Amerikietiškų automobilių stiklai yra skirtingų formų, o kiekvienas modelis turi vis kitokį, tik tam modeliui būdingą stiklą. Skirtingo laikmečio automobiliai taip pat keitėsi, o su jais ir automobilių stiklai. Negalime turėti visų modelių stiklų servise, bet galime pasirūpinti, kad bet kuris reikalingas stiklas pasiektų servisą ar klientą kiek galima greičiau. Kadangi bendradarbiaujame su visais didžiausiais gamyklinių bei keitimui skirtų stiklų gamintojais, galime rasti stiklą bet kuriam amerikietiško automobilio modeliui.

Tiekiame Guardian stiklus, o ši kompanija pradėjo savo veiklą pirmoje dvidešimto amžiaus pusėje ir būtent Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėjo gaminti priekinius automobilių stiklus. Praėjo nemažai metų, bet įmonė sugebėjo išsilaikyti ir stipriai išsiplėtė visame pasaulyje. Niekas nesuabejos, kad tai yra kompanija, kurios pagamintus stiklus amerikietiškiems automobiliams pasirinkti verta.

Pilkington stiklų gamintojas kreipia didelį dėmesį senovinėms transporto priemonėms, o ypač daug tuo metu jų buvo gaminama pačioje Amerikoje. Sakoma, kad Pilkington turi ir didžiausią pasirinkimą iš istorinių ir senovinių automobilių stiklų. Jei jus domina šiuolaikiniai automobiliai, o tuo pačiu ir jų stiklai, tai Pilkington prekės ženklu pažymėti stiklai yra tiekiami daugeliui automobilių gamintojų ir dar gamykloje, gamybos metu šie stiklai yra įmontuojami į naujas transporto priemones. Geriausias kokybės įvertinimas, kokį tik gali turėti stiklų gamintojas, jei automobilių pramonės gigantai renkasi jų stiklus savo automobilių gamybai.

Stiklų ekspertai teikia amerikietiškų automobilių stiklų keitimo bei remonto paslaugas ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje. Pas mus gali būti pakeistas ne tik priekinis, bet ir galinis ar kitas stiklas. Pasirūpinsime, kad seno automobilio restauracijos procesas vyktų sklandžiai ir suteiksime galimybę įsigyti reikiamo automobilio reikiamą stiklą. Jei stiklai yra sveiki arba tiesiog reikalauja nedidelio remonto, mūsų specialistai be perklijavimo teikia ir remonto bei poliravimo paslaugas.