Fiat stiklo keitimas

Stiklų ekspertai gali pasirūpinti Fiat stiklų pristatymu bei keitimu. Daugelį stiklų turime vietoje, todėl keitimo darbai gali būti pradėti nedelsiant. Jei stiklo šiuo metu servise neturime, pasirūpinsime, kad jis pasiektų dirbtuves reikiamu metu ir nedelsiant imsimės darbų. Ne visuomet stiklus pavyksta sutaisyti naudojant užpildą, kartais vienintelė išeitis būna stiklo keitimas.

Fiat stiklo keitimas susideda iš daugelio skirtingų veiksmų, atliekamų iš eilės. Visų pirma turi būti pašalinti visos apdailos detalės, kurios uždengia stiklo bei Fiat automobilio kėbulo sąlyčio vietą. Dar reikia pašalinti visą papildomą įrangą, veidrodėlius, jutiklius. Tada galima išpjauti senąjį stiklą. Kitas žingsnis – senų klijų pašalinimas nuo automobilio kėbulo bei paruošimas naujo stiklo įklijavimui. Pradžioje gruntuojama klijuojamo stiklo dalis, o tuomet padengiama klijais ir stiklas įstatomas į reikiamą vietą. Belieka tik surinkti visas apdailos detales, sugrąžinti visus komponentus į jiems skirtas vietas.

Fiat stiklo keitimas gali būti atliktas bet kuriame mūsų servise Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje ar Panevėžyje. Gali būti pakeistas priekinis, galinis ar bet kuris kitas automobilio stiklas. Dažniausiai atsiranda būtinybė keisti būtent priekinį stiklą, nes jis dažniausiai būna pažeidžiamas. Galime padėti su galinio matymo veidrodėliais ar kitais automobilio komponentais. Kai kurios sistemos po stiklo keitimo turi būti pakartotinai sukalibruotos.

Atminkite, kad ne visada reikia stiklą keisti. Jei jūsų Fiat stiklas buvo pažeistas nesmarkiai, tiesiog atsirado nedidelis įtrūkimas, įdauža ar įbrėžimas, greičiausiai tokį defektą galima pašalinti be stiklo keitimo. Be jokios abejonės, tokio remonto kaina būna mažesnė, nei viso stiklo keitimo. Stiklo keitimas kainuoja ne taip pigiai, bet pasirūpinsime, kad stiklo kaina būtų pati geriausia, o mūsų darbų kainos taip pat yra konkurencingos.