Kia stiklo keitimas

Visi norėtume, kad būtų stiklo apsauga, kuri neleistų stiklui pakeisti savo pirminės išvaizdos. Deja, stiklas yra trapi medžiaga ir visiškai jos apsaugoti nuo skilimo neįmanoma. Kuomet atsiranda paprasti įtrūkimai ar įdaužos, dar gali padėti stiklų remontas. Įbrėžimai gali būti šalinami stiklų poliravimu. Kai defektai yra didesni ir stiklų remontas nėra įmanomas, į pagalbą ateina stiklų ekspertai ir siūlo Kia stiklo keitimą.

Nereikia bijoti, kad Kia stiklo keitimas bus didžiulė, nepakeliama investicija. Kadangi bendradarbiaujame su visais didžiausiais automobilių stiklų gamintojais, galime Kia stiklą pasiūlyti pačia geriausia kaina. Pas mus gali būti užsakytas bei pakeistas priekinis, galinis ar kitas automobilio stiklas. Stiklų ekspertai turi servisus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Vilnius, Kaunas, Alytus, Panevėžys ir Klaipėda yra miestai, kuriuose rasite mūsų atstovybes. Visose gali būti atliktas Kia stiklo keitimas.

Stiklų keitimas vyksta naudojant visas šiam procesui reikalingas medžiagas bei įrankius. Ilgametė patirtis leido atsirinkti efektyviausius, patogiausius ir labiausiai šiam procesui naudingus įrankius, tad stiklų keitimas užtruks kaip galima trumpiau, o rezultatas džiugins net reikliausius klientus. Tiesą pasakius, po keitimo vienintelis skirtumas, kurį pastebėsite tai ženkliai atsinaujinęs stiklas, suteikiantis kur kas geresnį matomumą. O būtent matomumas yra labai svarbu, norint užtikrinti saugų automobilio dalyvavimą eisme.

Daugelį Kia stiklų turime savo servisuose, todėl esame pasirengę nieko nelaukdami pakeisti stiklą į visiškai naują. Jei automobilio stiklo šiuo metu neturime, susitarsime dėl jo pakeitimo kitą dieną ir pasirūpinsime, kad iki tos datos stiklas pasiektų mūsų servisą. Bendradarbiaujame su visais didžiausiais automobilių stiklų gamintojais, todėl drąsiai galime teigti, kad stiklus galime gauti geriausia kaina bei per trumpiausią laikotarpį. Natūrali konkurencija nulemia, kad gamintojai siūlo nedideles kainas, o mes jas galime palyginti ir pasirinkti visus tenkinantį sprendimą.