Krovininio transporto stiklo keitimas

Stiklų ekspertai teikia visas paslaugas, susijusias su krovininio transporto stiklais. Krovininio transporto darbo sąlygos dažnai būna apsunkintos, tenka važiuoti blogos kokybės keliais, dirbti įvairiu metų bei paros metu. Nepaisant to, matomumas vairuotojui turi būti nepriekaištingas, kad būtų galima krovinius pristatyti tiksliai, neapgadinant transporto priemonės, aplinkos bei nekeliant grėsmės aplinkiniams.

Krovininių transporto priemonių stiklai įprastai būna didesni nei lengvųjų automobilių. Dėl dydžio sudėtingiau juos gaminti, sandėliuoti, pervežti bei montuoti. Krovininio transporto stiklus nepavyks įsigyti labai pigiai, dažniausiai jų kaina yra didesnė už lengvųjų automobilių. Mūsų servisus galite rasti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje, o jei transporto priemonė nėra pritaikyta bendro naudojimo keliams ar dėl kitų priežasčių nepavyksta atvykti į dirbtuves, galime pasiūlyti mobiliojo serviso paslaugą. Pakeisime stiklą toje vietoje, kur yra jūsų transporto priemonė. Paslauga teikiama visoje Lietuvos teritorijoje.

Krovininio transporto stiklai yra rečiau parduodama prekė, todėl negalime visų modelių stiklų turėti servise. Mūsų tiekėjų tinklas platus, todėl pasirūpiname reikiamo stiklo gavimu per geriausią laiką. Kadangi galima rinktis iš kelių gamintojų, rasime tinkamiausią pasirinkimą jums, atsižvelgdami į pristatymo laiką bei kainą.

Krovininiam transportui dažniausiai keičiamas priekinis stiklas, nes dėl savo lokacijos šis stiklas yra dažniausiai pažeidžiamas. Jei reikia, galime pasiūlyti priekinį, galinį ar bet kurį kitą stiklą, kuris yra reikalingas. Galime pasiūlyti visus stiklus, kuriuos krovininio transporto gamintojai montuoja į naujas transporto priemones.

Bendradarbiaujame su visais fiziniais ir juridiniais asmenimis. Džiaugiamės galėdami būti patikimai partneriais. Stiklų keitimui naudojame tik sertifikuotus bei kokybiškus stiklus. Kasdieniniame krovininio transporto naudojime ypač svarbus saugumas, todėl vos tik atsiradus įdaužai, rekomenduojame nieko nelaukti ir iš karto ją sutvarkyti, o jei įdaužos panaikinti jau neįmanoma, reikia keisti visą stiklą. Stiklo keitimas susideda iš daug skirtingų veiksmų. Pradžioje reikia padaryti gerą priėjimą prie stiklo klijavimo vietos, tuomet pašalinti seną stiklą, nuimti visas šalia esančias detales bei po stiklo įdėjimo jas sugrąžinti.