Mikroautobusų stiklo keitimas

Stiklų ekspertai teikia visas mikroautobusų stiklų remonto, keitimo, restauravimo bei poliravimo paslaugas. Jei reikalingas remontas, mūsų servise Vilniuje, Kaune, Alytuje, Klaipėdoje ar Panevėžyje tiksliai nustatysime, kokio tipo remontas reikalingas, o prireikus, pakeisime mikroautobuso stiklą nauju. Skirtingų tipų mikroautobusai reikalauaja skirtingos stiklų priežiūros ir skirtingų keičiamų detalių.

Krovininiai mikroautobusai dažniausiai turi tik priekinį bei šoninius stiklus. Visas kitas kėbulas pagamintas iš metalo bei plastiko. Tokių automobilių stiklų priežiūra bei keitimas beveik nesiskiria nuo lengvojo automobilio. Skiriasi tik stiklų dydžiai, dažniausiai jie būna didesni. Paprasti įtrūkimai, įbrėžimai ar įdaužos įprastai tvarkomi be stiklo keitimo, bet kai pažeidimas didesnis, tenka keisti visą stiklą.

Keleiviniai mikroautobusai dažniausiai yra panašūs į autobusus, nes kai kurie šoniniai stiklai gali būti pagaminti ne iš vieno lydinio, bet montuojami kaip stiklo paketai iš bent dviejų stiklų, perskirtų tarpine. Šie stiklo paketai būdingi keleiviniam transportui, jie geriau izoliuoja transporto priemonės vidų nuo triukšmo bei temperatūros skirtumo. Dėja, kartais stiklo paketai praranda sandarumą ir būtina imtis kokių nors veiksmų, kad būtų grąžintas pirminis estetinis vaizdas bei funkcionalumas. Vienas iš galimų variantų yra stiklo paketų keitimas, bet ši paslauga niekuomet neatsieina pigiai. Paprastesnis bei ne toks brangus būdas yra paketų restauravimas. Jo metu išimami paketai ir jie pilnai išardomi, išvalomas stiklas iš abiejų pusių ir paketai sutveriami atgal su naujomis tarpinėmis ir kitomis sudedamomis dalimis. Taip gerokai sutapoma pinigų, o restauruoti paketai savo kokybe nenusileidžia naujiems.

Daugelio populiariausių modelių mikroautobusų stiklų turime vietoje, o jei turite retesnį modelį, pasirūpinsime stiklu per trumpą laiką. Bendradarbiavimas su didžiausiai bei žinomiausiais stiklų gamintojais leidžia gauti stiklus per trumpiausią laiką bei galima palyginti skirtingų tiekėjų kainas, randant tinkamiausią klientui. Jei nėra galimybės tęsti kelionės bei atvykti į mūsų servisą, kad būtų pakeistas stiklas, siūlome mobilaus serviso paslaugą. Paslauga teikiama visoje Lietuvoje, o reikiamoje vietoje galime atlikti beveik visus darbus, kuriuos įprastai atliekame servise.