Motociklų stiklo keitimas

Stiklų ekspertai gali padėti, kai reikia stiklo bet kokiai transporto priemonei, net motociklui. Nors motociklo stiklai atlieka visai kitą funkciją, yra montuojami kitaip ir dažniausiai yra gaminami iš plastiko, tai vienas iš svarbių motociklo komponentų. Pagrindinė tokių stiklų paskirtis – paskirstyti oro srautą taip, kad būtų galima komfortiškai važiuoti ir nebūtų didžiulio oro pasipriešinimo, būtų optimali motociklo aerodinamika.

Stiklus galite užsakyti, atsiimti arba pakeisti mūsų servisuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje ar Panevėžyje. Daugeliu atvejų mūsų siūloma kaina bus mažesnė nei oficialiose atstovybėse, o kokybė nesiskirs nuo originalo.

Paprastai motociklų stiklai ant kurių yra įdaužos ar įtrūkimai nėra remontuojami, juos paprasčiau pakeisti naujais. Jei negražiai atrodo ant stiklo esantys įbrėžimai, tuomet jį galima poliruoti. Kadangi dauguma motociklų stiklų yra pagaminta iš plastiko, juos galima labai gerai nušveisti ir poliruoti, pasiekiamas labai geras rezultatas.

Daugelis motociklų stiklų nepatenka į vairuotojo matymo lauką, todėl juos galima dėti tamsintus arba užtamsinti jau esamą stiklą plėvele. Tokiu būdu galima pakeisti motociklo išvaizdą be didelių investicijų. Visas šias paslaugas galime suteikti.

Nors motociklo stiklo keitimas reikalauja visiškai kitokių žinių ir įrankių, bet galime atlikti ir šią procedūrą. Dažniausiai stiklai būna pritvirtinti varžtais bei tarpinėmis. Laikantis eiliškumo reikia išardyti priekinę motociklo konstrukciją ir pašalinti seną stiklą, po to įdėti naują ir viską paeiliui surinkti atgal. Vieni vairuotojai mėgsta tokius ir panašius darbus nudirbti patys, o kitiems patinka gauti pilną paslaugą su pakeitimu. Mes galime pasiūlyti tiek pilną keitimą kartu su medžiagomis, nauju stiklu arba pas mus galite įsigyti tik motociklo stiklą ir atlikti keitimo darbus savarankiškai.