Skoda stiklo keitimas

Kuomet nėra kitos išeities ir Skoda stiklo įtrūkimo ar įdaužos neįmanoma pašalinti kitu būdu, būtinas stiklų keitimas. Ši procedūra yra visiškai įprasta, stiklas pakeičiamas kaip ir bet kuris kitas automobilio komponentas. Skirtumas tik tas, kad kai kurie komponentai būna montuojami varžtų ar kitokių laikiklių pagalba, o Skoda automobilio stiklas yra klijuojamas klijais, nes reikalingas ypatingas sandarumas, kurį įmanoma pasiekti tik visą paviršiaus plotą priklijavus tiesiai prie automobilio kėbulo.

Stiklų ekspertai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje bei Klaipėdoje, todėl Skoda automobilio stiklą galėsime pakeisti patogioje vietoje. Daugelį stiklo defektų galima pašalinti ir be stiklo keitimo, užpildant tik pažeistą vietą, bet kai kurie defektai būna tiesiog per dideli, tad tuo atveju būtina pakeisti nauju. Toliau eksploatuoti automobilį su pažeistu stiklu yra pavojinga, nes įdauža ar kitas defektas gali trikdyti dėmesį, užstoti vaizdą ir nesuteikia tiek tvirtumo, kaip sveikas stiklas.

Stiklų keitimas prasideda nuo visų pašalinių detalių nuėmimo. Būtina atidengti visą plotą, kuriame stiklas ribojasi su Skoda mašinos kėbulu. Tuomet prasideda seno stiklo pašalinimo darbai. Specialiu įrankiu pjaunami seni klijai ir stiklas atskiriamas nuo kėbulo. Tuomet reikia pašalinti senų klijų likučius ir padengti gruntu naujai klijuojamą paviršių. Kai šie darbai atlikti, galima įklijuoti naują stiklą ir įdėti į įprastą stiklui vietą. Dar liko sugrąžinti visus elementus bei kosmetines detales bei patikrinti, kaip viskas veikia. Kai kurio mašinos turi papildomas vairavimą palengvinančias sistemas, kurių davikliai išsidėstę priekinėje automobilio dalyje. Kartais po stiklų keitimo reikia šias sistemas pakartotinai sureguliuoti.

Skoda stiklų keitimai mažai skiriasi nuo kitų modelių. Stiklų ekspertai turi ilgametę patirtį šio tipo darbuose, taip pat turime visas reikiamas medžiagas bei įrankius ir visas reikiamas detales bei stiklus, todėl galime pilnai pasirūpinti Skoda stiklo keitimu.